Problem z połączeniem internetowym

Witam!

Być może usłysze zaraz gromki śmiech na sali, ale mimo to zadam to pytanie :stuck_out_tongue:

Mam Win XP, założone mam 3 konta dla użytkowników. Od wczoraj na moim koncie nie moge ustanowić połączenia z internetem (SDI :x ). Myślałem ze coś namieszałem w firewallu, ale jak śie okazało, wchodząc na inne konto połączenie jest nawiązywane bez najmniejszych problemów :shock: Także muszę logować się na inne konto i dopiero później po wylogowaniu się z niego zalogować sie na swoje :?

I moje pytanie brzmi: czy ktoś mógłby mi powiedzieć co z tym fantem zrobić bez usuwania i ponownego instalowania SDI ??

PS: skanowałem AVASTem oraz Ad-Aware nic nie pomogło, w ustawieniach połączenia internetowego rownież nic nie zmieniałem

Przez wzgląd na wrażliwość młodych umysłów, które mogły by tu zbłądzić usuwam treść mojego postu.

Jednocześnie samokrytycznie apeluję o czytanie ze zrozumieniem!

Yhm… Jurek.S być może faktycznie zamotałem trochę w tym poście :wink:

Nie chodzi mi o odbieranie poczty, z tym jest wszystko w porządku.

Mój problem polega na tym, iż na moim profilu użytkownika nie mogę połączyć sie wogóle z internetem. Natomiast na dwóch innych profilach łączy sie bez problemu :?

Pozdrawiam :slight_smile:

Wybacz. Zazwyczaj czytam ze zrozumieniem ale w tym przypadku nie wyszło. Jestem chyba troche przemęczony…