Problem z Polaczeniem na nowym kompie

(Galgoon4) #1

Mam taki problem. Kupinelem nowego kompa z plyta glowna :

Asus M2N-SLI DEluxe zintegrowana karta sieciowa, Neta mam w Chello na modemie Motoroli podlaczy do karty sieciowej (nie przez USB) instaluje sterowniki z plytki do karty sieciowewj a neta nie ma Nawet gdy odlaczam kabal nie pisze "kabel sieciowy zostal odlaczony" . Karta ma dziwna nazwe 1364. Bardzo prosze o pomoc z uparaniem sie z ta usterka z gory Dziekuje.

PS: Przepraszam za wsyztskie bledy ortograficzne

(TomVoo) #2

...chyba 1394? To oznaczenie poru FireWire a nie karty sieciowej. Jeśli w oknie połączeń sieciowych nie masz już żadnej innej widocznej karty to znaczy, że karta LAN nie została zainstalowana poprawnie i system jej nie widzi. Poszukaj w sieci innych sterowników do płyty lub karty.

(Anna Wegrzynowska) #3

Połączenie 1394 możesz sobie darować.Mozesz je wyłączyć.Czy masz zainstalowany driver do sieci??

(adpawl) #4

Galgoonik, zmień tytuł "Mały problem" na konkretny - albo temat -> Kosz!

(Galgoon4) #5

Driver do sieci ?? Jesli chodzi Ci sterowniki to mam zaistalowane wszystkie z plytek jakie byly ...

(Anna Wegrzynowska) #6

Jeżeli nie ma innego połączenia niż 1394 to znaczy ze system go nie widzi.Zobacz czy w menedzerze urządzeń go widzi.Jesli nie to sterowniki z plyty daly ciala - pobierz z netu