Problem z połączeniem przez WiFi

(system) #1

Witam

Mam taki problem, otwieram połączenie sieci bezprzewodowej i wyświetlam listę dostępnych sieci. Siec z którą chce się połączyć jest zabezpieczona i mam oczywiście do niej klucz sieciowy. Jednak asystent połączenia wo-gole mnie nie pyta o klucz sieciowy a tym samym nie łączy się z nią;/

Kiedy próbuje się połączyć z inna siecią zabezpieczona to prosi już o klucz...

Przeinstalowałem sterowniki wifi,ale bez rezultatu;/

Proszę o pomoc! !!

(janki111) #2

wejdź w panelu sterowania- centrum sieci i udostępniania - zarządzaj sieciami bezprzewodowymi. tam znajdź swoją sieć i wybierz właściwości. wybierz sposób szyfrowania i wprowadź klucz sieciowy i powinno się połączyć przy kolejnej próbie

(Agatonster) #3

wladys ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(system) #4

Hmm...ale w panelu sterowania nie widzę czegoś takiego jak centrum sieci i udostępniania :?

(janki111) #5

zapomniałem się spytać na jakim systemie pracujesz. W XP w panelu sterowania znajdź bodajże sieć i tam też powinno być coś w podobie do zarządzaj sieciami bezprzewodowymi (sorki za brak konkretnej lokalizacji i nazwy ale na XP już nie siedziałem od długiego czasu)

(system) #6

Nie pomogło...