Problem z połączeniem się z internetem

Witam, mam problem z internetem a dokładniej mówiąc mój komputer nie widzi połączenia z liveboxem. Problem nastał z dnia na dzień i nie wiem z jakiej przyczyny, ethernet jest podłączony do komputera i do modemu ale komputer nie widzi tego. Gdy podłączyłem do innego komputera to wszystko działało. Kartę sieciową posiadam i jest ok tylko dlaczego mój komputer nie widzi tego połączenia z liveboxem. Proszę o szybką pomoc

Na początek proponuje ten program http://www.dobreprogramy.pl/DriverEasy, … 20522.html jak juz zainstalujesz to program sprawdzi jakie masz sterowniki do karty sieciowej i wyszuka sciągając odpowiednie do tego stery, jesli to nie karta sieciowa, to trzeba będzie przeskanowac system tym programem ( bardzo dobry program ) http://www.dobreprogramy.pl/ComboFix,Pr … 15526.html po ukończeniu skanowania dobrze jest uruchomić komputer ponownie, zalezy też jaki posiadasz system, i przyczyn moze byc dużo, ale wymienione programy powinny tobie te problemy usunąć

Nigdy nie skanuj combofix bez zgody specjalisty

malski2 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Żaden z programów mi nie pomógł, Combofix usuną tylko parę plików a Drivereasy pokazuje ze jest zainstalowana karta sieciowa ale wyłączona. Jak ją włączyć ?

Karta sieciowa:Realtek PCIe GBE familly Controller.

Ten Drivereasy jak ma ściągnąć sterownik skoro niemam internetu ?

a próbowałeś przywracanie systemu do daty w której jeszcze było ok wszystko?

Tak. Żadnych poważnych zmian nie było i nie przywraca mi systemu do daty której chcę, więc kolejny sposób odpada.Moje umiejętności nie są duże i próbowałem różnych rzeczy ale pewnie nie wszystkich. Pierwszy raz coś mi się takiego stało, zwykle jak internetu nie miałem to było to spowodowane ze strony dostawcy a nie mojej więc oni mi raczej nie pomogą choć miałem zamiar tam dzwonić.

Czekam na następne porady i propozycje w związku z moim problemem.