Problem z połączeniem się z siecią Wifi po formacie

To podaj jeszcze identyfikator sprzętu, jest na ostatniej zakładce we właściwościach tej karty broadcom.

Proszę.

http://zapodaj.net/2bd539b1eaf0b.jpg.html

Skopiuj proszę ctrl +c pierwszą linijkę i wklej tutaj.

Wszystko dodaje z komórki, mam przepisać?

PCI\VEN_14E4&DEV_4311&SUBSYS_046514E4&REV_01

Po bardzo czasochłonnych poszukiwaniach znalazłem stronkę, z której jest szansa pobierzesz działające sterowniki http://www.notebook-driver.com/pl/lenovo/lenovo-n100-notebook-windows-driver-software/

Możesz śmiało pobierać, sprawdziłem i nie ściągają się żadne zbędne programy, pseudo-optymalizatory, skanery itp.

Strona producenta milczy na temat tego modelu.

Jestem Ci wdzięczny, ale jeszcze mam banalne pytanie, gdzie to ściągnąć? Bo nie widzę.

Wybierasz z listy swój system czyli Windows xp, potem rozwijasz zakładkę chipset, pobierasz klikając na odnośnik Pobierz (na niebiesko się wyświetla), wtedy przenosisz się na drugą zakładkę gdzie przy linku Intel Chipset suport klikasz ostatecznie również Pobierz.

Jeśli sterownik do chipsetu zadziała to wgraj potem Networking: Bezprzewodowa sieć LAN i inne, których ci brakuje.

Zainstalowałem sterownik do chipsetu, niewiem czy działa, po prostu się zainstalował. Tam są 3 do wyboru, ktorą wybrać?

W sensie w network sieć bezprzewodowa.

Najnowszy czyli ten u samej góry.

Jeśli chipset się zainstalował to w porządku, powinien też zniknąć przynajmniej jeden żółty pytajnik z menadżera.

Zainstalowałem.

I jak z internetem?

Bez zmian.

Nadal żółty pytajnik koło karty sieciowej.

Kurcze.

Niedobrze bo w teorii są to stery pod twój sprzęt. Zainstalowałeś ten broadcom z 2009 roku? Spróbuj jeszcze ręcznej instalacji przez menadżer wskazując C:\DRIVERS\WIN\WLLANBCM i ewentualnie podfolder jako źródło.

Zainstalowałem. Jak to zrobić? jaki folder? Bo te ze strobki były exe. Chodzi o ten wcześniejszy? To instalowałem broadcoma ręcznie.

Chodzi o ten ostatni sterownik, instalowałeś go przez exe?

Jeśli tak to wypakował się do C:\DRIVERS\WIN\WLLANBCM. Sprawdź czy jest taki folder. Jeśli jest to wybierz ręczną aktualizację przez menadżer podając właśnie ten folder w kreatorze jako źródło sterowników.

Zainstalowało. :slight_smile: i działa.

Jesteś wielki, kolego.

Teraz pobierzesz i wgrasz resztę, bo z tego co widziałem nie tylko wifi brakowało. A instalek nie kasuj, żebyś na przyszłość nie zakładał już tematu z takim samym problemem. 

Jasne, ok :slight_smile:

Z tym może być tak, że instalator może tylko wypakowywać sterownik ale nie instalować i musisz to zrobić samemu. Dlatego najlepiej jak pobierzesz exe i zaczniesz instalować to po zaakceptowaniu licencji pojawia się ścieżka gdzie pliki będą wypakowane, skopiuj ją i po zakończeniu wypakowywania z exe wejdź tam i zainstaluj z instalatora, który tam będzie.

Gdyby ta metoda nie zadziałała to instaluj ręcznie przez menadżer.

Rozumiem w pełni. Czyli z tej stronki?