Problem z polaczeniem sieci bezprzewodowej

Witam,mam nastepujacy problem kupilem router firmy D-Link model DKT-110. Udalo mi sie podlaczyc pierszy komputer nrmalnie przez kabel, ale nie moge podlaczyc drugiego z uzyciem sieci bezprzewodowej. Najpierw wogole nie wykrywalo mi obecnosci sieci, potem wykrywalo, ale nie moglem sie polaczyc, nastepnie mnie polaczylo, ale tyko z siecia lokalna(bez internetu), po czym polaczylo mnie z internetem, ale gdy rano wstalem juz znowy nie wykrywal sieci. Nie wiem o co tu chodzi. Czy macie jakis pomysl?? Prosze pomozcie, bo mi juz rece opadaja :confused:

P.S. Chcialbym przeprosic moderatora za jakie kolwiek bledy w pisowni, ale znajduje sie w Anglii i nie posiadam polskich znakow na klawiaturze(przynajmniej nie tej ktorej teraz urzywam gdyz pisze z komputera w pracy i nie mam na nim dostepu do zadnych konfiguracji wiec rowniez nie moge zmienic jezyka klawiatury). Jezeli popelniam jakie kolwiek bledy ortograficzne to rowniez przepraszam, ale robie to nie swiadomie-mam z tym problem

Radziu87 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.