Problem z polaczeniem Wifi, Wykrzyknik na ikonce wifi

33437830500548462704.jpg

Oto taki mam problem z Wifi od czasu do czasu sie pokazuje ten Wykrzyknik  a wtedy musze rozlaczyc sie z Siecia poloczyc sie z Powortem i to bywa czem denerwujace … i chcialbym  Dostac jakas rade wytlumaczenie jak  zrobic tak zeby to sie nie dzialo …  Innym w domu dziala normalnie a  ja mam takie problemy   Na starym  Internecie tego nie mialem  od kiedy  Zmienilismy umowe i firme dostarczajaca  Internet  na tym nowym mam takie cos Licze na pomoc  ORAZ DOKLADNE WYTLUMACZENIE JAK TO NAPRAWIC :confused:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ, który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

A czy instalowałeś sterowniki, które dostawca internetu Ci dostarczył wraz z internetem?

 Nie zadnych sterownikow  po prostu wyslali Router  sie podlaczylo i dzialal…  Reszta rodzinny moze normalnie korzystac z tego Neta ale mnie wywala co 2 min musze  rozlaczyc siec i polaczac sie z powrotem

Error3k

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.