Problem z połączeniem z routerem


(Wiesiennn) #1

Witam,

Mam problem, a mianowicie nie mogę połączyć się z routerem. Gdy wpisuje adres 192.168.0.1 przeglądarka nie może się połączyć (Firefox i IE). Sprawdziłem w wierszu poleceń adres bramy i jest właśnie ten, próbowałem wpisywać 192.168.1.0, 192.168.1.1 itp i dalej nic. Dodam że router to thomson TWG870UG z UPC. Dorzucam screena z wiersza poleceń ipconfig/all

1.thumb.PNG.6e2f1865c7cc47b72e76ebf8cdda


(Dimatheus) #2

Hej,

Próbowałeś ponownie uruchomić urządzenie? Może router się zawiesił i stąd problem?

Pozdrawiam,


(Uszkiewicz) #3

Ani reset ani włączenie/wyłączenie urządzenia nic nie daje (mam ten sam problem, ten sam model sprzętu).


(Wiesiennn) #4

jest jak napisał edredon, resetowałem i nic, tak samo sprawdzałem na różnych komputerach zarówno przez kabel jak i wifi. widać mamy identyczny problem w tym samym czasie :stuck_out_tongue:


(CyberScorp) #5

Problemem może być blokada dostępu ustawiona przez kablówkę. Miałem podobny przypadek w Orange, kiedy mi blokowali dostęp lokalnie do routera, ale o dziwo sobie zostawili dostęp zdalny. Zadzwoń do nich na infolinię i poproś o podanie danych do logowania się do routera. Pomoc techniczna musi Ci coś takiego podać wraz z hasłami. 


(Uszkiewicz) #6

Zadzwoniłem do UPC, zresetowali modem i przywrócili ustawienia fabryczne, wszystko działa jak wcześniej. Więc polecam na pomoc techniczną do UPC zadzwonić, żeby zresetowali modem.