Problem z połączeniem z siecią GG

Witam. Od kilku dni nie mogę się zalogować do sieci gadu-gadu. Szukałem na wielu forach rozwiązań, jednak nie znalazłem nic co mogło mi pomóc. Próbowałem również nawet zainstalować Tlena i AQQ, jednak do ich sieci mogę się połączyć a do gg już nie, nawet poprzez web.gadu-gadu.pl. Między instalacjami wyczyściłem dokładnie rejestr, programami CCleaner i jv16 PowerTools oraz usunąłem wszystkie foldery odpowiedzialne za gg, nawet te z profilami. Nie pomogło nawet odinstalowanie KISa i zaznaczanie wyjątków w zaporze systemowej. Problem ten mam na komputerze i laptopie, na których mam Vistę Home Premium. Na pewno nie blokuje mi tego sieć, ponieważ na drugim komputerze, gdzie mam windowsa XP, gg działa. Dodam jeszcze, że próbowałem zmieniać serwery, ale to również nie przyniosło oczekiwanego efektu. Z góry dziękuję, jeśli ktoś wie jak można to naprawić

Skontaktuj się z pomocą techniczną http://www.gadu-gadu.pl/pomoc i niech prześlą Ci nowe hasło do GG.

próbowałem również z założeniem nowego konta, jednak to też nic nie pomogło, a na xp działa profil, którym nie idzie się połączyć na dwóch komputerach z Vistą. Przypomnę, że jeszcze 3 dni temu działało dobrze.

Może za którymś razem załapie. :slight_smile:

Przeinstaluj gg:

Wyeksportuj kontakty,

Odinstaluj gg,

Restart komputera,

Menu Start->Wyszukaj->Wpisujesz Gadu i usuwasz co jest związane z programem (tylko ostrożnie),

Przeczyść rejestr http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567 - opcja rejestr,

Ponownie zainstaluj gg.

OT --> Kosz

czy ww użytkownicy czytają to co ja tu napisałem? poco daje ktoś link do ccleanera skoro napisałem że czyściłem rejestr tym programem jak i bardziej zaawansowanym jv16. Problem nie występuje na jednym komputerze ale na 2 + laptop, nie jest to wina również sieci ponieważ gg 7.7 działa prawidłowo. Raz sformatowałem dysk na jednym komputerze i nie przyniosło to żadnego efektu.

To o której Ty wersji gg piszesz?

nowym gg 8.0 beta. wcześniej działało dobrze, jednak mniej więcej od tego samego dnia nie działa na żadnym kompie.

tomi1989 ,

Odpowiedź wydaje się prosta - masz zainstalowaną wersję GG 8.0 beta - a beta oznacza, że jeszcze produkt nie jest wersją finalną, przez co może działać nieprawidłowo… I tak zapewne jest i w tym przypadku… Dlatego w instalatorach wersji “BETA” zwykle jest informacja, że instalujesz wersję na własne ryzyko i że producent nie dodaje wsparcia technicznego… :stuck_out_tongue:

PS. Pocieszę Cię - u mnie też 8.0 nie działa… :wink:

Pozdrawiam

Dimatheus

Zainstaluj sobie stabilną wersję gg czyli 7.7

Jakby gg8 dobrze działało to by już ukazało się w stabilnej wersji.