Problem z połączeniem ze stroną filmweb.pl

witam

miałbym do was prośbę. możecie zobaczyc czy działa u was strona www.filmweb.pl ? przerwa techniczna miała trwac od godz 00.00 do 08.00 29.01. ja natomiast cały dzień nie mogę połączyc się z portalem. nie wiem czy to problem z moim komputerem (albo siecią bo strona nie działa na obu moich komputerach) czy też to coś związanego z serwerem filmwebu. jeśli to problem u mnie to co to mogłoby byc i czy może byc spowodowane jakimis zmianami na serwerach filmwebu? używałem firefoxa, chrome i explorera i na wszystkich ten sam rezultat.

bardzo proszę o pomoc.

pozdrawiam

Fisher

niestety,nadal nie działa.

Hmm, zrzut na dowód że działa:

dowdh.th.jpg

Działa już przed chwilą sprawdzałem. Coś jeszcze jest nie tak przed chwilą działała teraz już nie działa

dzięki za sprawdzenie i odp

ale właśnie sytuacja jest dziwna, bo doszedłem do kopii z pamięci podręcznej Google z godziny 17.35 i wygląda na to, że przez cały dzień strona jest aktualizowana i teoretycznie wszystko powinno chodzić. czy jest możliwe, że jest to jakiś ich błąd i u jednych strona działa bez problemu a u innych w ogóle się nie włącza?

Wyczyść pamięci podręczne przeglądarek, może tam leży problem !?

no niestety. to też nie pomogło. nie mam pojęcia na czym może polegać problem. jak rozumiem wszystkim innym już działa strona?

Adblock na chrome chyba blokuje tę stronę.

Nadal nie działa. Firefox - Adblock i NoScript wyłączone na tej stronie.

U mnie też filmweb nie działa cały dzień i bardzo mnie to denerwuje. Myślałem, że to ich problem, w duchu nawet miałem nadzieję na tę nową wersję strony, a tu wychodzi na to, że to coś innego. Ciekawe, czy oni są świadomi tych problemów. Jak ktoś ma tam dostęp na forum, to może dać im znać, że ludzie mają problem ze stroną.

no ale cieszę się, że nie jestem jedyny. to znaczy, że rzeczywiście oni coś musieli sknocić u siebie. mam szczerą nadzieję, że jutro wszystko będzie już ok. myślę, że powinni wiedzieć, że coś nie gra, ale dołączam się do prośby kolegi - jak możecie, dajcie znać na forum filmwebu że coś jest nie tak.

JEST! Działa. :slight_smile:

Dodane 29.01.2010 (Pt) 23:07

Niestety chwilowa poprawa. Znów wszystko leży. :frowning:

ale teraz już wszystko działa. dzięki za wszystkie odpowiedzi.

temat do zamknięcia.