Problem z połączeniem


(Kojot) #1

Mam problem:

Odinstalowałem aplikację dostępową Neostrady i stworzyłem ręcznie połączenie internetowe, ale niestety nie mogę się połączyć, bo wyskakuje komunikat o błędzie w łączeniu przez Miniport WAN. Reinstalowałem sterowniki modemu, w sumie użyłem 3 wersji sterowników (1.pobrane z internetu- najnowsza wersja 2. Sterowniki z płyty z Neostrady 3. Sterowniki z płyty KS Ekspert) ale to nie pomaga. :frowning: Tworzyłem połączenie kilkanaście razy zgodnie z poradami z KS Ekspert i nic!

Jedynem sposobem który odkryłem, aby się połączyć to: Po zainstalowaniu sterowników pojawiła mi się ikona "Internet ADSL" i tam wpisałem nazwe użytkownika i hasło. Pewnie powiecie, że może tak zostać, ale ja chciałbym zrobić tak, jak było opisane w KS Ekspert i na niektórych stronach, jakie znalazłem. W czym tkwi problem?

Poza tym w "Internet ADSL" mam do wyboru 2 modemy jeden który jest wybrany "ISDN kanał - USB ADSL WAN Adapter", a drugi "ISDN kanał - USB ADSL WAN Adapter 9"

Nie mam już pojęcia co to wogóle jest :frowning:

Pomóżcie!

Wszedzie jest opisane, żeby podaczas tworzenia nowego połaczenia wybrać "Połącz używajac połaczenia szerokopasmowego..." ale u mnie działa tylko "Połacz uzywajac modemu telefonicznego" Czemu?


(Monczkin) #2

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... internetem


(Kojot) #3

Czyli co mam wkoncu wybrac?

Na stronce http://www.neostrada.info jest napisane żebym wybrał "Połącz używajac połaczenia szerokopasmowego...", a tutaj na forum "Połacz uzywajac modemu telefonicznego". Wiec co wkoncu?


(Duch) #4

Kojot zrób połączenie ręcznie (jak napisał Kos@) i do tego użyj

AutoConnect + CFosSpeed ( http://turbokrecik.info/opisy.php)


(Kojot) #5

Aplikacja CFosSpeed jest płatna...


(Duch) #6

ale możesz z niej korzystać przez 45 dni... można sobie radzić bez niej :slight_smile:

AutoConnect jest darmowy i świetny :spoko:


(Kojot) #7

CFosSPeed juz wykorzystałem :stuck_out_tongue:

AutoConnect zainstalowałem.

Wydaje sie ze wszystko działa.

Problem chyba tkwił w tym, że musiałem wybrać ten drugi zainstalowany modem.

Jest jakis sposób zeby wyłaczyc komunikat "Połaczenie Neostrada jest nadal aktywne. Czy chcesz je teraz wyłączyć?" podczas wylogowywania?