Problem z połączeniem

witam

mam taki problem :

łączę sie z neostradą przez ręcznie skonfigurowane połączenie. do tej pory było wszystko ok ale dzisiaj uruchomiłem ponownie kompa i jak naciskam na skrót do połączenia sieciowego z neostradą to woóle sie nie uruchamia. Ja wszedłem w płączenia sieciowe i klikam prawym przyciskiem na to połączenie daje właściwości to wyskakujeokienko i pise wystapił nieoczekiwany błąd. i nie moge wejść w właściwości połączenia ;(((

połąc zyłem się z netem przez outlooka - po uruchomieniu wyskakuje takie okienko jak przy łaczeniu prez zwykły modem i tam są wpisane dane połaczenia i jakoś wszełem

co się mogło stac z tym połączeniem???

dodam że mimo że teraz jestem w intenreice to nie pojawiły sie te komputerki obok zegarka - informujące o połączeniu.

prosze o pomoc

Najlepiej je usuń i stwórz ponownie.

Natomiast co się stało z połączeniem nie umiem odpowiedzieć, ponieważ nie podałęś całkowitej treści błedu, co ułatwiło by doszukanie się błedu.

poprostu wyskakuje takie małe okienko na pasku tytułowym tego okienka jest napisane połąvczenie sieciowe a w treści tego błądu jest napisane “wystąpił nieoczekiwany błąd”.

jest tylko problem nie mogę usunąc połączenia żadnego moge tylko dodawać ale nawet jak dodałem to nie moge uruchmoić tego połączenia. działa tylko przez outlook

moze masz zasyfiny komputer:

skaner MKS On Line

Spybot Search & Destroy

CWShredder

Ad-aware SE Personal

HijackThis

przeinstaluj całą neo… :mrgreen: