Problem z polaczeniem


(A 4) #1

Witam,

Dotychczas uzywalem polaczenia modemowego. Ostatnio przeszedlem na stale lacze.Wczesniej zrobilem format. Powpisywalem wszystki niezbedne dane. Problem jest taki,ze gdy otwieram przegladarke to wyskakuje mi okienko z polaczeniem modemowym(mam podac nr itp). Wylaczylem calkowicie modem. Przez skype czy gg moge komunikowac sie normalnie. Dodatkowo wyskakuje komunikat ze zadna strona sieci web nie jest dostepna w trybie offline. CO mam zrobic? Pomozcie.


(FXJ) #2

Prawy Przycisk Myszy na IE wchodzisz w zakładkę połączenia i usuwasz swoje połączenie modemowe z listy.

PS: jakiego masz operatora TPSA, osiedlówka?


(A 4) #3

No wlasnie tam nie ma juz poleczenia modemowego,bo zostalo usuniete wraz z formatem. Uslugodawca to Dialog-stale lacze. Najbardziej dziwi mnie ot ze inne programy jak juz wspomnialem dzialaja,natomiast problem jest z przegladarka.Usunalem cale polaczenie,wklepalem wszystko od nowa i dalej to samo-wyskakuje okienko jak przy polaczeniu modemowy,chocaz internet dziala. :frowning: :frowning:


(matiit) #4

A na innych przeglądarkach działa???

To jest pewnie wina ustawien internet explorer


(A 4) #5

Niewiem jak jest na innych przegladarkach,jestem przyzwyczajony do Ie wiec dlaczego mialbym sie zmuszac do jakies innej. Tyle to ja tez sie moge domyslac,ze jest to wina zlych ustawien przegladarki.


(matiit) #6

6uzgvaznxcf9fa4qm.jpg

Jak masz tu poustawiane

PS Polecam przesiadke na FF bądz opere


(A 4) #7

Mam tak samo jak pokazales z tym, ze u mnie jest sama ikonka telefonu bez nazwy jak u Ciebie, i dalej lipa.


(Robert Trs) #8

a fire wala masz?


(A 4) #9

Tak mam systemowego (XP).


(Polko P L) #10

To spóbuj na chwilę pobrać Operę i zobaczysz, czy w niej też tak się dzieje. Instalka 3.8 MB tylko chyba. http://opera.com/lang/pl/

W IE: Plik > Pracuj w trybie offline i włacz, żeby nie było "fajeczki" przy tym :slight_smile:


(Tomek Zamlynny) #11

czy do PC masz podłączony modem i karte sieciową :?: jezeli tak to wyłącz urządzenie które nie uzywasz lub prostu wymontuj


(Robert Trs) #12

albo wyłącz fiere wala i zobacz czy działa