Problem z polskimi znakami

Witam Szanownych Forumowiczów

Mam pewien problem. :frowning: Posiadam system Windows XP, wszystkie jezyki mam skonfigurowane na jezyk polski. I faktycznie, polski mam w wordzie, lecz gorzej jest ze stronami internetowymi. Kiedy pisze w takich polach jak to teraz lub w np. wyszukiwarkach, forach itd. to polskich znaków nie ma, posiadam jedynie ó :slight_smile: Jest to bardzo uciazliwe, gdyz odzwyczaja mnie to od pisania normalnych znaków w wordzie, a takze gdy przypadkiem zechce napisac “ś” to pojawia sie [, a gdy probuje napisac inne polskie litery to nie dzieje sie nic…

Bylbym bardzo wdzieczny za porade :frowning:

Sprawdź czy masz ustawiony język Polski Programisty.

Przełącza Ci się klawiatura na Polski (214).

Panel Stewrownia- Opcje regionalne i językowe. Zakładka - Języki i “klocek” Szczegóły.

Musisz mieć Polski programisty.

Możesz usunąć polski (214), chyba że potrzebujesz :smiley:

:okulary:

Mam ustawiony jezyk polski programisty jednak polskich znaków jak nie bylo tak nie ma. :frowning: W czym moze tkwic problem? :shock:

jak masz wyszukiwarkę IE, wejdź do opcji internetowych=>>Ogólne=>> język

polski programisty musi być wytłuszczonym drukiem, jeżeli nie działa ci tylko w IE to zrób tak jak radzi kama

Tak, polski programisty jest wytluszczonym drukiem, natomiast w opcjach internetowych jezyk mam ustawiony na polski [pl]… Czy to jest cos innego jak programisty? Czy moze da sie go tam jakos skopiowac? :lol:

Nadal bez polskich znaków… :frowning: