Problem z ponowna instalacja windows visty

Kupiłam dziś nowego notebooka z windowsem vistą juz na komputerze, bez płytki. Podczas instalacji odcięło nagle prąd i zostala ona przerwana. Gdy znowu włączylam komputer pokazal się komunikat że instalacja zostala przerwana i proszę ponownie włączyć komputer i od nowa rozpocząć instalację. Ale kiedy znówł włączam komputer nadal pojawia się ten komunikat. Co powinnam zrobić? Jak już wspomniałam nie mam płtyki z Vista.

Jeżeli kupiłaś w sklepie to musieli dać Ci płytę. Można także spróbować z jakieś płyty ratunkowej. Jedna jest dostarczona do któregoś z czasopism komputerowych. Musisz sprawdzić w kiosku, w którym bo nie pamietam nazwy.

nic nie musieli ;]

tak się składa że te firmy sprzedajace lapki robia sobie “jaja” z użytkowników i sprzedają lapki niby z systemem który jest na ukrytej partycji i jedyne co mozna z nim zrobić to zgrać go sobie na płytki badź przywracać sysa z tej partycji recovery instalując przy tym tone smieci dołączonych razem z lapkiem :?

Macie jakieś pomysły? miał ktoś kiedyś taki problem?

kupiłaś go niedawno więc nie ma co się bawić tylko idz do sklepu i niech to zrobią oni…

to nie twoja wina że pradu zabrakło…

swoją drogą myślalem że notki maja swoje zasilanie i troszkę ciągną po zaniku prądu :slight_smile:

No niestety, ale przy instalacji wymagane jest podłączenie do sieci.

@chocolate12

Idź wymienić laptopa, nie zrobiłaś kopii systemu, więc nie masz nośnika ratunkowego, no chyba, że cię w sklepie poratują :slight_smile:

Jak już dostaniesz sprawną sztukę to koniecznie zrób kopię systemu- to będzie substytut oryginalnej płytki.

Kumpel miał podobne numery, tyle, że on nie mógł zrobić kopii systemu (3 płytki dvd!). Wymieniał swojego HP trzy razy z tego właśnie powodu, aż wreszcie trafiła mu się dobra sztuka :slight_smile: Pomny jego doświadczeń i kretynizmów związanych z ukrytą partycją zakupiłem Fujitsu Siemens - oni nie skąpią na nośnik.