Problem z portami USB

Witam…

Ostatnio robiłam przemeblowanie w pokoju i przeniosłam komputer na inne miejsce. Od tego czasu mam problem z portami USB. Z tyłu komputera mam 5 a z boku 2. Z tyłu mam podłączoną myszkę i klawiaturę oraz słuchawki, kiedy chcę coś podłączyć do portu (np. kamerkę, drukarkę) klawiatura i myszka przestają działaś. To samo jest z boku (do jednego portu mam podłączony internet i drugi port jest wolny). Gdy chce do drugiego portu podłączyć drukarkę czy kamerkę internet przestaje działać. Jednak gdy podłączam w to miejsce kabel USB od telefonu to wszystko ładnie działa.

Podczas przenoszenia starałam się o nic komputerem nie walnąć i mam też wszystko dobrze podłączone. Nie wiem co jest nie tak :confused: Proszę o pomoc.

Przepraszam, jeśli to nie ten dział lub był już taki temat. Poszukałam trochę i nic nie znalazłam…

Rozkrec kompa i zobacz czy wszystkie kable są dobrze podłączone, ewentualnie zobacz na innym zasilaczu jeżeli masz taką możliwosc

Miałem podobny problem, kupiłem nowy kontroler USB i działa…kontrolery są bardzo tanie, na Allegro jest ich mnóstwo :wink: