Problem z postawieniem systemu na nowo!

Witam mam pewien problem i proszę o radę w tej sprawie.Więc tak chciałem postawić system od nowa i po postawieniu go okazało się że mam np.2 razy Moje dokumeny gdy chciałem jeden usunąć pokazała mi się informacja że dany plik to systemowy i nie można go usunąć za każdym razem stawiania systemu na nowo jest tak samo może robię to nietak jak trzeba.Gdy stawiam system nowy w pewnym momencie jego instalacji wyskakuje mi informacja czy mam sformatować partycję C czy pozostawić bierzący system plików nienaruszony bez zmian lub cały sformatować dysk czyli partycję C i D a niechcę tego robić gdyż na partycji D mam zadużo cennych danych aby je stracić.Niewiem czy dobrze to robię dlatego proszę o radę ponieważ zawsze gdy te informacje się pojawiały na monitorze to klikałem na pozostaw bierzący system plików nienaruszony bez zmian może dlatego jeden system na drugi się nakładał???!!Proszę więc o radę czy mam tak postępować czy jednak jak zapyta to sformatować tą partycję C tylko czy na bank jak już wspominałem wyżej jest to pewne że tylko C mi sformatuje a nie cały dysk czyli C i D partycję czekam na odpowiedź i pozdrawiam! !!

Korzystają pliki z partycji C i D. Są powiązane. Wypal płytę z tymi danymi a potem format całości.

Formatuj partycje c, czyli tam gdzie masz system. Partycja d zostaje nienaruszona

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.