Problem z Power GG

strzała :slight_smile: mam power GG od kąd mam neta w domku i wszytko było spoko lecz dzis naglenie wiem co sie stało power gg nie działa:( właczam na ikonke poer GG i wydaje sie wszytko dobre lecz zadna wtyczka nie jest tak na prawde aktywna gdzy naciskam na klon GG nie mam zadnego innego uzytkownika gdy naciskam na dźwieki tez nie ma zadnego znajomego :frowning: co ejst dlaczego tak sie dzieje ?? pliss pomóżcie jak umiecie bede bardzo wdzieczna dbo nei moge sie opbejść bez mojego POWER GG!! mam gg 6,0 a power gg 1,6,3 alke kiedys wszytko było dobrze :slight_smile: czekam i z góry dzikuje :*

Polecam forum gg i power http://wiadomosc.info/forum/index.php?act=SC&c=3 mysle ze znajdziesz odpowiedz.Pozdrawiam

Zainstaluj sobie Power project 1.54 To powinno rozwiązać problem. :smiley:

Kiedyś tak miałem(nawet zakładałęm temat). Po paru dniach odinstalowałem Nortona IS( z innych powodów) i powergg zaczeło działać :lol: dziwne ale prawdziwe

Bardzo dziękuje za wasze rady :slight_smile: napewno szkorzystam i mam nadzieje ze power Gg szybko mi zadziała :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile: Buziaczki:*:*:*:*:* ale w czym mi pomoże power procet jak juz go zainstalowąłm i znów to samo … :frowning: ale dziekuje za pomoc :slight_smile:

Power project to kontynuacja power gg. Ten link który ci podałem jest najnowszą wersją. W pełni współpracuje z najnowszym Gadu Gadu,więc myślałem że pomoże. :smiley: