Problem z power project do gg

więc problem wygląda tak - pod moją nieobecnośc brat zainstalował sobie power project 2.22 jest to jakiś program z wtyczkami do gg … więc jak tylko to zauważyłem to stwierdziłem że jest to sam w sobie zbędny mi bajer i chciałem to odinstalowac … i tu jest problem :frowning: jak robię na ikonkę power projectu i zaznaczam usuń to prosi mnie żebym skorzystał z panelu sterowania i tam w opcjach usuń dodaj programy usunąć - niestety w panelu sterowania nie ma takiego programu i ni jak nie da się usunąć … usunąłem nawet gg ale zostały dziwne katalogi w c/prorgram files/gadugadu … i po ikonkach power projectu też zostały slady jakiś dziwnych ikon jakby systemowych … co robić … pewnie trzeba coś w rejestrze pogrzebać a ja niewiem jak … pomóżcie i powiedźcie gdzie ten rejestr jest i co z tym zrobić ?

najpierw spróbuj zainstalować od nowa. Jeśli Ci się znowu nie uda usunąć przez PA to usuń ręcznie wszystkie pliki z dysku a potem wyczyść rejestr

JV 16 Power Tools

tzn jakie katalogi :?

to wygląda tak jabyś chciał odinstalować power project a nie mógł więc ktoś (ty lub kto inny) wyrzucił katalogi i pliki power project z folderu program files. :shock:

Jaki masz os. Jesli xp to wywal caly folder gg z program files. Jesli 98 to wywal wszystkie foldery z gadu-gadu oprocz users