Problem z powiększeniem partycji systemowej

Witam.

Mam dwa nieprzydzielone miejsca na moim dysku: 351,00 MB i 37,04 GB. Gdy chcę powiększyć moją partycję systemową C, to można ją powiększyć tylko o te pierwsze nieprzydzielone miejsce czyli 351,00 MB. Jak powiększyć mój dysk o te 37,04 GB? Do partycjonowania używam programu EaseUS Partition Master w wersji bezpłatnej. Poniżej podsyłam screeny i proszę o pomoc.

Screeny: http://imgur.com/a/C890d

Jak chcesz powiększyć to miejsce musi byc obok partycji tej której chcesz powiększyć, a u Ciebie jest to właśnie przedzielone inną partycją.

Tak jak napisał poprzednik. Partycję można powiększyć o miejsce leżące bezpośrednio obok. Aby dysk C powiększyć o miejsce leżące nie obok, należy wcześniej wykonać przesuwanie partycji która przeszkadza. U ciebie ta “bezimienna”. Należy ją przesunąć, aby tak zwolnione miejsce leżało obok C. Wtedy będzie można dołożyć go do C.

Wypowiedź poprawiłem aby nie zawierała błędnego sformułowania co do szczegółów.

Co za bzdury. Nie trzeba z jednaj strony powiększać aby z drugiej zmniejszyć.

 

Zrób jak napisałem powyżej, lub:

Co masz na tej malutkiej partycji 450 MB? Jest na niej coś ważnego, potrzebna Ci jest? Najlepiej to ją skasuj, bo nie widzę sensu posiadania tak małej partycji.

Na tej partycji 450 MB mam chyba wymianę plików systemowych. Można usunąć?

Edit

Uporałem się z problemem. Usunąłem wszystkie partycje oprócz C i dodałem wszystkie nieprzydzielone miejsca na C. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc :slight_smile:

Jaką “wymianę”?

Sprawdź co na niej jest, jeśli nie masz pewności, to ją zostaw.

Okazało się, że na taj partycji nie było nic ważnego skoro system przy starcie nie wywalił żadnych błędów. Wszystko podzieliłem tak jak chciałem. Dziękuję bardzo serdecznie za pomoc mi tutaj udzieloną :slight_smile:

Pozdrawiam.