Problem z powtórną instalacją PDFCreator-0_9_9

Problem z powtórną instalacją PDFCreator-0_9_9

Używałem dość długo ten program, lecz z powodu “Pdf error mesagiee” postanowiłem odinstalować i zainstalować powtórnie.

Lecz nie mogę z powodu- " Wystąpił błąd podczas próby zamiany istniejącego pliku: Błą podczas wykonywania DeleteFile; code 5.

Odmowa dostępu. C:\Windows\system32\pdfcmnnt.dll

Posiadam Windows Vista . Mam do wyboru przerwać instalację, ponowić próbę, lub ignoruj. Dodatkowa informacja że nie zaleca się

ominąć ten plik (Ignoruj) Proszę o pilną pomoc.

Wyczyść system i rejestr przed ponowną instalacją ccleaner, dodatkowo przeszukaj system pod kontem pozostałości po tym programie, pousuwaj to co znajdziesz, zrób restart i spróbuj ponowić instalację, jak po tym będzie krzaczyć to spróbuj z opcją “ignoruj” zobacz czy program się zainstaluje i czy działa stabilnie, jak by się coś działo to daj znać, obstawiam niezbyt dokładne odinstalowanie programu :wink:

Szyściłem system za pomocą: Your Uninstaler 2008 oraz JV16 Power Yools

Po pierwsze instalacja się zawiesiła trzeba było zastosować menadżera zadań by nastąpiło zakończenie, pomimo że zielony wskaźnik sygnalizował zakonczenie instalacji przez długi czas.

Po drugie Program Serup/Uninstal nie odpowiada została wysłana informacja do firmy Microsoft

Po trzecie ESSET Smart Security sygnalizuje zagrożenie: Win32/Adware.Tolbar.Dealio aplikacja

Plik został przesunięty do kwaranntany.

http://download.mybrowserbar.com/vkits/dlv1/30

Dodane 21.04.2010 (Śr) 14:44

Obecnie skanuję system ESSET Smart Security

@salv

Oczywiście odinstalowujesz na prawach Administratora :?:

Tego nie wiem, ale zawsze nie miałem problemów z instalacją lub deinstalacją