Problem z powtórną instalacją PDFCreator-0_9_9

(Salve) #1

Problem z powtórną instalacją PDFCreator-0_9_9

Używałem dość długo ten program, lecz z powodu "Pdf error mesagiee" postanowiłem odinstalować i zainstalować powtórnie.

Lecz nie mogę z powodu- " Wystąpił błąd podczas próby zamiany istniejącego pliku: Błą podczas wykonywania DeleteFile; code 5.

Odmowa dostępu. C:\Windows\system32\pdfcmnnt.dll

Posiadam Windows Vista . Mam do wyboru przerwać instalację, ponowić próbę, lub ignoruj. Dodatkowa informacja że nie zaleca się

ominąć ten plik (Ignoruj) Proszę o pilną pomoc.

(Semtex) #2

Wyczyść system i rejestr przed ponowną instalacją ccleaner, dodatkowo przeszukaj system pod kontem pozostałości po tym programie, pousuwaj to co znajdziesz, zrób restart i spróbuj ponowić instalację, jak po tym będzie krzaczyć to spróbuj z opcją "ignoruj" zobacz czy program się zainstaluje i czy działa stabilnie, jak by się coś działo to daj znać, obstawiam niezbyt dokładne odinstalowanie programu :wink:

(Salve) #3

Szyściłem system za pomocą: Your Uninstaler 2008 oraz JV16 Power Yools

(Semtex) #4

(Salve) #5

Po pierwsze instalacja się zawiesiła trzeba było zastosować menadżera zadań by nastąpiło zakończenie, pomimo że zielony wskaźnik sygnalizował zakonczenie instalacji przez długi czas.

Po drugie Program Serup/Uninstal nie odpowiada została wysłana informacja do firmy Microsoft

Po trzecie ESSET Smart Security sygnalizuje zagrożenie: Win32/Adware.Tolbar.Dealio aplikacja

Plik został przesunięty do kwaranntany.

http://download.mybrowserbar.com/vkits/dlv1/30

-- Dodane 21.04.2010 (Śr) 14:44 --

Obecnie skanuję system ESSET Smart Security

(Laik555) #6

@salv

Oczywiście odinstalowujesz na prawach Administratora :?:

(Salve) #7

Tego nie wiem, ale zawsze nie miałem problemów z instalacją lub deinstalacją