Problem z prawami administracyjnymi


(Mathew) #1

Witam, dziś chciałem zainstalować sobie program, wszystko było ok dopóki nie chciałem go uruchomić. Okazało się, że nie mam praw administracyjnych do plików na dysku D. Nie mogę uruchomić niektórych folderów i plików, po chwili mam do nich dostęp, a blokuje się dostęp do innych. Ogólnie pojawia się błąd: "Potrzebujesz uprawnień do wykonania tej akcji. Uzyskaj uprawnienia od...". Szukałem wiele w tym temacie ale nic nie pomaga. Nie dają nic programy typu "take ownership" etc. Bawiłem się też z konsolą MMC, net user administrator, trybem awaryjnym ale nic nie pomaga. Poniżej zamieszczam logi do OTL i HJT. Dodam, że nawet usługi Aviry nie chcą się poprawnie uruchomić.

HJT: http://wklejto.pl/109564

OTL: http://www.wklejto.pl/109569

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.


(Andrzejswit) #2

A toż to się skąd wzieło?!

A programik Take Control? Mi tam zawsze pomagał. Tylko trzeba go uruchomić z prawami administracyjnymi... :slight_smile:

http://dl.dropbox.com/u/33152163/TakeControlb2.rar


(Mathew) #3

Na laptopie działa ostatnio mój bratanek, pewnie to jego sprawka. A co do programu to nie mogę uruchamiać nic z prawami admina bo ich nie posiadam...

EDIT

Udało mi się uruchomić program z prawami jednak gdy otwieram plik w programie to i tak wyskakuje info, że nie mam praw admina.