Problem z prawidłowym działaniem komputera


(Mpk1912) #1

Witam wszystkich ludzi dobrej woli, którzy będą mogli mi pomóc.

 

Na wstępie chciałem napisać że jestem laikiem jeśli chodzi o komputery a więc od pewnego czasu problem jest w tym , że co jakiś czas wyłączają się wszystkie aplikacje, które były włączone tj. jakaś gra, program , mozilla. yt wtedy pojawia się komunikat uległa wtyczka adobe flash albo zamyka się cała mozilla. Nie ma różnicy czy po krótkiej chwili od włączenia komputera czy też po dłuższym czasie użytkowania. Po prostu co jakiś czas czasami rzadziej czasami częśćiej dane aplikacje ulegają zamknięciu, jedyne co zauważyłem ze przy robieniu kilku rzeczy na komputerze szybciej wystąpi problem,

Dodaje kilka zdjęć przykładów :   http://screenshooter...0600537/bprqjkj, http://screenshooter...0600537/gmjojhk , http://screenshooter...0600537/jjgskku skype, radio także potrafi się wyłączyć, raz nawet wyskoczył blue screen.

 

Na początku myślałem, że wystarczy zwykły reinstall windowsa i po wyczysczeniu śmiecy itp i nie będzie problemu lecz to nie pomogło. Trochę poczytałem o tym, widziałem, że są jakieś programy, które sprawdzają podzespolów, temperatury. Więc te od temperatury pokazały, że wszystko jest ok i nic się nie przegrzewa.

Tutaj jest dysk http://screenshooter...0626987/bgivaqvpodobno ok. A tutaj jeśli chodzi o ram i tutaj prawdopodobnie jest problem. http://screenshooter...0600537/coqsewe Jescze takie pytanie czy takimi błędami też powinienem się martwić :http://screenshooter.net/100600537/dubitjw , http://screenshooter...0600537/olkoobs .

 Warto dodać jescze że wszystkie sterowniki są zaktualizowane. Tutaj specyfikacja komputera http://screenshooter...1388321/iklmlfi, http://screenshooter...388321/ksmyifs. zasilacz ma niecały rok i jest to  MODECOM PSU LOGIC 510W a jeśli chodzi o te pamięci ram to są to 2 x 2gb GOODRAM DDR2 2GB 800MHz CL6 tylko że jedna ma niecały rok a druga ma kilka lat. Nawiązujać jescze do tego programu memtest to zrobiłem tak jak tam było napisane w poradach tj. pozamieniałem kości na wszystkie sposoby błędy występują  razem i na każdej z osobna...

 

Na zakończenie mam nadzieje, że jest tutaj ktoś, kto spotkał się z czymś podobnym i  jest wstanie mi pomóc smile.png