Problem z Pro Evolution Soccer 6

Mam problem z gra online. W czasie meczu jeden gracz hostuje jedna polowe a drugi druga . Kiedy ja hostuje gra zaczyna sie zacinac w czasie rzutów rożnych czy zamieszaniach w polu karnym natomiast jak jestem clientem to wszystko jest OK . Mam neta 3 mega wiec to napewno nie wina neta. Nie wiem czy moze to wina sterów karty graf (Omega 3.8.252) czy to wina mojego sprzetu lub czegos innego .

Oto moj staruszek:

Athlon 1.1

K7S5A 3.1

256 SDRAM

Radeon 9250 256 Mb

a może to winna twojej gry? :? ?

Sugerujesz przeinstalowanie gry czy cos innego ?? Chociaz watpie czy akurat to oto chodzi :cry:

A czy w trybie pojedynczego gracza ten problem także występuje??

A gra oryginalna? :?

Nie ma to jak Polska swiadomosc o swoich rodakach :x:

Znaczy sie według was POLAK=ZLODZIEJ :? :roll:

A poźniej sie wszyscy dziwia ze media markt nakrecila reklame o polakach co okradli sprzedawcow MM.

Oczywiscie ze jest oryginalna . Szkoda gadac.

STOP :evil:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=83150

Rozumiem jeszcze pytanie jedno, czy gra oryginalna, bo to ważne dla problemu. Ale po co ten cały OT?

Panowie ostrzegam - następne OT-owanie skończy się ostrzeżeniem.

Posty kasuję.

Proszę rzeczowo zająć się tematem.

No niestety tez :cry:

Czy jak kupie 512 ddr kingston to moze sie cos zmienic na lepsze ??

Zmniejsz detale.

Zmniejszalem juz niejednokrotnie rozdzielczosc i detale . Robilem rozne konfiguracje i dalej nic . Zmienilem odswiezanie monitora na 60 . Juz naprawde nie wiem co moze byc przyczyna :cry:

No jak to co?? Komputer jest przyczyną. Na tym sprzęcie to pozostaje ci chyba jedynie zmniejszyć wszelkie detale do min. łącznie z rozdzielczością na 640x480. Możesz sobie ewentualnie ściągnąć taki programik jak LOD Mixer (do PESa 6 oczywiście. Jest on dodawany także do kitservera). W nim możesz sobie ustawić poziom szczegółów w poszczególnych przybliżeniach/kamerach.