Problem z procesorem i jego zużyciem

Witam wszystkich serdecznie. Wiec tak na samym początku jestem posiadaczem netbooka acer aspire one d260 oraz wgranym już systemie windows 7 starter. Mój problem pojawił się gdy na komputerze pojawił się wirus który zablokował mi cały komputer, nie dając sobie samemu rady zadzwoniłem do pomocy technicznej by udzielili mi jakiejś rady oraz pomogli wiec po krótkiej konsultacji doradzili mi zrobić permanentne przywrócenie systemu no i tak zrobiłem wszystko jest ok tylko zużycie procesora wynosi od 90-100%.

Malwarebytes Anti-Malware nic nie znalazł oraz avast skanowałem komputer parę razy, ccleaner rejestr przeskanowany, naprawiony. usunąłem punkty przywracania systemu oprócz ostatniego. Myślałem że to firefox bo strasznie mi przymulał, ale zmieniłem na chrome i nic. Bardzo też mi skacze zużycie procesora np z 31 do 90 przy włączaniu biblioteki.

Dziękuje za przeczytanie oraz jakąkolwiek pomoc oraz przepraszam za błędy ortograficzne ;p.

Jeśli nie jesteś pewny co do infekcji, to podaj logi i przenieś pytanie do działu - bezpieczeństwo. Tam ci pomogą w tej materii.

logi z malwarebytes

Niby nic nie ma wiec czy to wirus. I znaki na klawiaturze sie pomieszały.

A jak przenieśc do innego działu.

bezpieczenstwo-f16.html