Problem z procesorem przy gg 7.0 build20

Witajcie! moze ktoś mi z Was pomoże bo ja juz nei mam pomyslow ani siły … od kilku dni mam najnowszego gadulca ( wersja jak w temacie ) i z tym jest kłopot … w momencie wlaczenia gadu-gadu zuzycie procesora wzrasta do 100% i sie tak utrzymuje … nei wiem co sie dzieje z wczesniejszymi wersjami nie bylo takich klopotow :confused: probowalam odinstalowac pousuwac z wszystkich miejsc i nadal to samo … nie mam jakiegos kompa-starocia mam go dopiero jakies chyba 2 latka…

mam nadzieje ze macie na to jakas rade bo strasznie mi sie podoba nowa wersja … :cry:

Ja tutaj Ci nie pomogę, a moja odpowiedź będzie raczej zbędna, ale…

Nowy “gadulec” to dziadostwo i takie niespodzianki nie są raczej zaskoczeniem. Ja na Twoim miejscu bym powrócił do wersji 6.

Szymek wersje która podajesz to ta sama która ma kolega wiec post kosz.

Szymek wywaliłam co miałam i ściągam to co poleciłeś zobaczymy co z tego będzie … moze to build 20 jest walniete bo ta co mi podales to chyba build 10 jest … zobaczymy czy cos sie zmieni choc nie licze na cud :roll:

lazikar niestety masz racje ściagniety plik okazał sie ta sama wersja … jednak na stronce podanej przez Szymka znalazlam inna wersje 7.0 build 10 beta byc moze ta okaze sie dobra …

P.s. lazikar jestem koleżanką nie kolegą :smiley: :slight_smile:

Pozdrawiam

Złączono Posta : 12.09.2005 (Pon) 19:14

no i niestety … :frowning: zainstalowalam na nowo i juz sie ucieszylam bo sprawdzilam i zuzyci ebylo kolo 37% co i tak jest duzo ale to juz nie 100%

tylko jak dodalam baner killera to znow jest 100% :confused: pomimo ze cały program zajmuje ledwie niecałe 13 MB :frowning: juz nei wiem co robic …

Jeśli chcesz powrócić do starej wersji podaj mi maila, to Ci prześle wersje 6.0 bulid 158.

Przed instalacją starej wersji pamiętaj o usunięciu poprzedniej wraz z katalogiem użytkownika (w Windows XP “C:Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Gadu-gadu”) oraz o przeczyszczeniu rejestru np. programem RegCleaner :!:

Pozostaje nam tylko czekać na poprawienie błędów w nowej 7.0 ;]

a mozliwe ze klopoty sa przez to ze wczesniej nie przeczyscilam tego rejestru przed zainstalowaniem ??

Bardzo mozliwe, bo tyemu nowemu gadulcowi cos sie miesza, wywal wszytsko tak jak napisal Kojot i zainstaluj jescze raz i zobacz jakie bede wyniki…

no wlasnie zrobilam wywalilam wszystko na k9oniec tym RegCleaner’em i nadal nic … nie wiem dlaczego u znajomych wszystko jest ok u meni nei dziala dobrze :confused:

spróbuj tak.

Odinstaluj GG. Zobacz czy w Program Files nic nie siedzi. Usuń też katalog

C:Documents and Settings\Nazwa użytkownika\ Gadu-gadu

potem

Start -> Uruchom -> wpisujesz " regedit" . Wchodzisz w zakładkę " HKEY_CURRENT_USER -> Software i wywalasz Gadu-Gadu.

Reset budy i ponowna instalacja

odinstalowalam z program files usunelam w documents and settings … nic nei bylo … potem zrobilam to start itd … i sciagnelam na nowo instalke ze strony gadu-gadu zainstalowalam i bez zmian juz serio nei wiem co jest grane … moze ta wersja “build20” mi nie sluzy … ale tej “buid10” nie ma …

dam Ci dobrą radę w tej sprawie

wczoraj miałem tą samą sytuację, zrobiłem wszystko aby to GG działało i nic, poprostu nie wiadomo dlaczego tak się dzieje. Zainstaluj sobie wersję 6.0.131, stabilna i sprawdzona. Po tych problemach powróciłem z powrotem do niej, działa bez problemów, jednocześnie zapomniałem już o wersji 7.0 (też mi się podobała, natomiast teraz już nie)

Pozdrawiam

jeżeli chodzi o ver 7.0 to ja miałem taką przygodę. Pierwszy raz zainstalowałem i nawet mi chodziło. Później nie wiem czy to przez jakiś program czy co - przestało działać. Wróciłem do ver 6.0 i już grało. Ale znów potem zainstalowanie ver 7.0 nic nie pomogło. Nie mogłem się połączyć. Dlatego uważam za słuszne

z tego co widzę, to kupa ludzi ma problem z tym gg7. Ja mam problem z tunerem jak włanczam GG7. U mnie ta wersja była przez kilka minut na kompie, po czym wróciłem do starej. Jest już dużo postów, w których ludzie mają jakieś problemy i jedyne co naprawde ma sens to zainstalowanie starej wersji, a nie zaczynanie takich tematów. Nowa nawet nie oferuje żadnych rewelacyjnych opcji, więc nie rozumiem po co ludzie na siłę chcą mieć wersje 7 :?

wiecie napisalam do obslugi technicznej gg co podaja maila na stronie gg i mi odpisali ze niektorzy uzytkownicy maja tego typu klopoty i ze problem zostanie usuniety przy nastepnych aktualizacjach …

wiec pozostaje wrocic do starego lub meczyc sie na tym i czekac na uaktualnienei :slight_smile:

bardzo Wam dziekuje za chec pomocy :slight_smile: moze ktos kiedys odnajdzie sposob lub bedzi ewiedzial ppierwszy ze juz nowa wersja jest niech napisze :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Sami kolesie z GG dowodzą, że nic się nie da zrobić. Tak jak już mówiłem, nie warto zakładać takich tematów.

GG ma największe zonki. Dość często siada serwer dlatego - Tlen RuleZZZ :slight_smile:

hm…

ja jakoś używam w moim aqq serwera GG i nie mam problemów - fakt czasem się wywala na chwile, ale generalnie nie mam problemów

niestety - najnowsza wersja GG jest niedopracowana o czym świadczą relacje userów w sieci. Jedyne wyjście - wrócić do ostatniej działającej i poczekać na poprawki lub zmienić komunikator