Problem z procesorem

(Teka2) #1

Witam. Mam problem z procesore. jestem nowym uzytkownikiem forum. prosze o szybka pomoc bo nigdzie nie moge jej znalezc. a wiec tak jak wieksze opciazenie procka to sie wylancza i wlancza procek tak jak by sie komp resetowal a sie nie resetuj... format dysku nic nie daje. moj sprzet to cpu; amd sempron 2300+box plyta gl. asrock k7541 pamiec ram 256 dd zasilacz tracer 350W. jesli cos podac z danych technicznych kompa moge cos napisac jesli bede wiedzial. prosze o szybka pomoc. i czy moze restartowanie biosu cos da ??

(matio) #2

masło maślane :stuck_out_tongue: Napisz o co chodzi, ale po polsku i zrozumiale :wink:

(Kamil2993) #3

Zasfiony radiator na procku. Wyczysć radiator i będzie git. Miałem to samo. Pewnie masz mase kurzu

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 14:26

poprostu procek sie grzeje. Albo wogóle walnięty radiator

(And1981) #4

Witam

Mam podobny problem jak gram np. W NFS to po 5min sie resetuje.

I doszłem do wniosku ze sie przegrzewa komputer. U mnie tego przyczyna jest ze linka pękła w wiatraczku i wiatraczek kręci sie w drugą stronę i tak zamiast ciepłe powietrze wyrzucać z procesora to je wrzuca .

(Krzysieek88) #5

Ten szrot do wymiany na coś porządnego.

Po drugie skąd wiesz że to wina procka ?

Opisz dokładnie problem, bo nie za bardzo wiadomo o co chodzi :?

No i co w związku z tym ?

Czy to jest temat pochwal się w czym masz problem ?

Kogo to interesuje co się Tobie zepsuło ?

Jak masz z czymś problem to załóż swój temat, bo robisz zamieszanie niepotrzebnie ;]

(Teka2) #6

to znaczy tak. przy większym obciążeniu procek sie wyłącza i władcza głos podobny jak by sie resetował cały komp i dioda czerwona się śweci i dioda od stacji dyskietek. radiator czyściłem jest czyściutki. może nowy zasilacz ? tylko jaki i w miarę jak najniższej cenie...

(JNJN) #7

teka2

Popraw błędy i używaj polskich znaków, opcja zmień i popraw posty.JNJN

(Krzysieek88) #8

Ile możesz przeznaczyć na zasilacz ?

http://www.allegro.pl/item266933480_nowosc_zasilacz_350w_amacrox_warrior_ax400_pnf.html

Taki powinien Ci w zupełności wystarczyć.

(Teka2) #9

Ten no w ostateczności mógł bym kupić może starsza da kasę.... A on jest pod ata czy sata ? ja mam pod ata zapięcie na dysk i resztę...

(Krzysieek88) #10

A czytałeś opis ?

Chyba nie :?

ZŁĄCZA

1x uniwersalne złącze 20/24-pin do zasilania płyt głównych (40cm)

1x ATX12V 4-pin (40cm)

2x SerialATA (35cm i 50cm)

1x FDD (65cm)

6x MOLEX 4-pin (35cm i 50cm)

1X PCI-E 6-pin (40cm)

(Teka2) #11

Już wiem. Dzięki. Dziękuje wszystkim za pomoc... I jeszcze 1 pytanie czy dało by rade trochę tańszy znaleźć ?

(Krzysieek88) #12

Najlepiej żeby za darmo dawali, nie ?

Moim zdaniem nic tańszego nie znajdziesz, takiej jakości jak ten.

Ten Amacrox i tak jest najtańszy, jaki znalazłem na allegro.

Chyba że chcesz kupić drugi szrot, taki jak masz teraz.

(Teka2) #13

nie ok. zaraz zamawiam... mam nadzieje ze to to jak nie to już mi starsza nie da na nic do kompa kasy...

Złączono Posta : 12.11.2007 (Pon) 14:55

ja już sie nie łapie... jak wygląda sata a jak ata ?? Które to jest starsze wejście ?