Problem z procesorem

Witam. Mam problem z procesore. jestem nowym uzytkownikiem forum. prosze o szybka pomoc bo nigdzie nie moge jej znalezc. a wiec tak jak wieksze opciazenie procka to sie wylancza i wlancza procek tak jak by sie komp resetowal a sie nie resetuj… format dysku nic nie daje. moj sprzet to cpu; amd sempron 2300+box plyta gl. asrock k7541 pamiec ram 256 dd zasilacz tracer 350W. jesli cos podac z danych technicznych kompa moge cos napisac jesli bede wiedzial. prosze o szybka pomoc. i czy moze restartowanie biosu cos da ??

masło maślane :stuck_out_tongue: Napisz o co chodzi, ale po polsku i zrozumiale :wink:

Zasfiony radiator na procku. Wyczysć radiator i będzie git. Miałem to samo. Pewnie masz mase kurzu

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 14:26

poprostu procek sie grzeje. Albo wogóle walnięty radiator

Witam

Mam podobny problem jak gram np. W NFS to po 5min sie resetuje.

I doszłem do wniosku ze sie przegrzewa komputer. U mnie tego przyczyna jest ze linka pękła w wiatraczku i wiatraczek kręci sie w drugą stronę i tak zamiast ciepłe powietrze wyrzucać z procesora to je wrzuca .

Ten szrot do wymiany na coś porządnego.

Po drugie skąd wiesz że to wina procka ?

Opisz dokładnie problem, bo nie za bardzo wiadomo o co chodzi :?

No i co w związku z tym ?

Czy to jest temat pochwal się w czym masz problem ?

Kogo to interesuje co się Tobie zepsuło ?

Jak masz z czymś problem to załóż swój temat, bo robisz zamieszanie niepotrzebnie ;]

to znaczy tak. przy większym obciążeniu procek sie wyłącza i władcza głos podobny jak by sie resetował cały komp i dioda czerwona się śweci i dioda od stacji dyskietek. radiator czyściłem jest czyściutki. może nowy zasilacz ? tylko jaki i w miarę jak najniższej cenie…

teka2

Popraw błędy i używaj polskich znaków, opcja zmień i popraw posty.JNJN

Ile możesz przeznaczyć na zasilacz ?

http://www.allegro.pl/item266933480_nowosc_zasilacz_350w_amacrox_warrior_ax400_pnf.html

Taki powinien Ci w zupełności wystarczyć.

Ten no w ostateczności mógł bym kupić może starsza da kasę… A on jest pod ata czy sata ? ja mam pod ata zapięcie na dysk i resztę…

A czytałeś opis ?

Chyba nie :?

ZŁĄCZA

1x uniwersalne złącze 20/24-pin do zasilania płyt głównych (40cm)

1x ATX12V 4-pin (40cm)

2x SerialATA (35cm i 50cm)

1x FDD (65cm)

6x MOLEX 4-pin (35cm i 50cm)

1X PCI-E 6-pin (40cm)

Już wiem. Dzięki. Dziękuje wszystkim za pomoc… I jeszcze 1 pytanie czy dało by rade trochę tańszy znaleźć ?

Najlepiej żeby za darmo dawali, nie ?

Moim zdaniem nic tańszego nie znajdziesz, takiej jakości jak ten.

Ten Amacrox i tak jest najtańszy, jaki znalazłem na allegro.

Chyba że chcesz kupić drugi szrot, taki jak masz teraz.

nie ok. zaraz zamawiam… mam nadzieje ze to to jak nie to już mi starsza nie da na nic do kompa kasy…

Złączono Posta : 12.11.2007 (Pon) 14:55

ja już sie nie łapie… jak wygląda sata a jak ata ?? Które to jest starsze wejście ?