Problem z prockiem i rozmieszczeniem dyskow

Witam

Gdy wchodzimy do wlasciwosci mojego komputera mamy tam pokazany procesor i jego szybkosc. W moim przypadku jest to AMD Sempron 3000 ale zaraz pod spodem wyswietla miszybkosc 1.81GHz. Czy to nie jest za malo? Jezeli powinno byc wiecej to jak to ustawic?

Screen jak to wyglada:

min2052.jpg

Drugi moj problem wiaze sie z dyskami. Gdy wejde do Mojego Komputera to wszystkie dyski i foldery mam ulozone w jednej lini. Jak zrobic zeby wszystko bylo poukladane na swoim miejscu. Czyli osobno foldery, osobno dyski i napedy.

Screen

min2056.jpg

pzdr

po pierwsze 1.81 Ghz top jest szybkość twojego Pc i to możesz zmienić przez overclocking

po drugie w moim komputerze naciskasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz rozmieść ikony według i wybierasz typ i pokaż w grupach

Ludzie już kilka lat temu AMD wprowdziło odmienne oznaczenie szybkości procków

np. Sempron 3000+ = Celeron 3GHz

Tak samo jak Athlon64 4000+ nie jest taktowany zegarem 4GHz tylko,

jeśli dobrze pamiętam, zegarem 2,6GHZ

Możesz przez ale nie musisz pamiętaj że overclocking zmniejsza żywotność CPU nawet o 50% 8)

Zmień tytuł na konkretny inaczej temat poleci do śmietnika.

Jak dam zeby pokazywalo mi w grupach to wtedy wszystko jest poukladane w/g liter. I dotego sa pokazane te litery. A ja chce zeby bylo normalnie tak jak bylo zawsze.

A co do Procka to czy 1.81 to nie jest i tak za malo? skoro jest niby te 3000+?

a jak było u ciebie sie zawsze wyświetlało a co do procesora to wyżej kolega napisał

Dobra, z dyskami juz sobie poradzilem

A co do procka to o ile moge ten zegar zwiekszyc i jak to zrobic po przez ten overclocking? To sie przestawia w biosie tak?