Problem z prockiem

Witajcie :slight_smile:

Ostatnio moj komp jakos zwolnil… tyle ze nie potrafie okreslic tego ‘ostatnio’ ale wydaje mi sie ze mialem wieksza moc procesora niz 1.2MHz :wink:

Czy jakbym wam jakies dane podal to byscie byli w stanie mi pomoc ? ;>

Mam program cpu-z , hjt i pc wizard :wink: ale jak cos do diagonstyki to moge tez sciagnac i obaczyc :slight_smile: tylko musicie pokierowac co :slight_smile: (wstepne wnioski moglem cos pogrzebac kiedys dawno w biosie ;p)

Pokaż log z HiJack This.

Przeskanuj tym komputer: Spy-Bot

Przeskanuj tym komputer: CCleaner (Oczyść także rejestr oraz wejdź w zakładkę ‘Narzędzia’ >> ‘Przywracanie systemu’ i usuń wszystko oprócz pierwszego.)

Potem oczyść tym wszystko: ATF-Cleaner (Kliknij ‘Select All’ a potem ‘Empty selected’)

Wejdź w Start >> Akcesoria >> Narzędzia systemowe >> Oczyszczanie dysku oczyść nim cały dysk ‘C’.

przywrocilem ustawienia w biosie, i pomoglo :slight_smile: ale nadal mam problemy z pewnym plikiem ktory probuje sie z autostartu wlaczac, 3c7b… i pewnie wieksza ilsosc syfow ktore mula kompa ;/

Log:

http://www.wklej.org/id/121357/

Uruchom HiJack This wybierz Do a System Scan Only , następnie zaznacz te wpisy.

O4 - HKUS\.DEFAULT\..\RunOnce: [nlsf] cmd.exe /C move /Y "%SystemRoot%\System32\syssetub.dll" "%SystemRoot%\System32\syssetup.dll" (User 'Default user')

O4 - .DEFAULT Startup: rncsys32.exe (User 'Default user')

O4 - Startup: rncsys32.exe

O9 - Extra button: PartyPoker.com - {B7FE5D70-9AA2-40F1-9C6B-12A255F085E1} - C:\Program Files\PartyGaming\PartyPoker\RunApp.exe (file missing)

O9 - Extra 'Tools' menuitem: PartyPoker.com - {B7FE5D70-9AA2-40F1-9C6B-12A255F085E1} - C:\Program Files\PartyGaming\PartyPoker\RunApp.exe (file missing)

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{E8CEFF8C-840A-4F9C-82B1-77B65536251F}: NameServer = 213.241.79.37 83.238.255.76

O23 - Service: Application Driver Auto Removal Service (01) (appdrvrem01) - Protection Technology - C:\WINNT\System32\appdrvrem01.exe

O23 - Service: Usługa inteligentnego transferu w tle (BITS) - Unknown owner - C:\WINNT\

O23 - Service: Aktualizacje automatyczne (wuauserv) - Unknown owner - C:\WINNT\

Po zaznaczeniu wybierz Fix checked. Pokaż nowego loga po usuwaniu.

http://www.wklej.org/id/121364/

Wejdź w

Start >> Uruchom >> msconfig >> uruchamiane

znajdź taki plik rncsys32.exe i odznacz go i zrób zastosuj. następnie ok.

Następnie.

Uruchom HiJack This wybierz Do a System Scan Only , następnie zaznacz ten wpis.

O4 - .DEFAULT Startup: rncsys32.exe (User 'Default user')

Po zaznaczeniu wybierz Fix checked. Pokaż nowego loga po usuwaniu.

Daj znać czy problem minął.

tylko chwilka bo spybota uruchomilemi mi pracuje :slight_smile: to nie moge reboota zrobic

pare godzin pozniej :stuck_out_tongue: :

zrobilem to co kazales + spybot + ccleaner + atfcleaner

i moj log wyglada teraz tak:

http://wklej.org/id/121442/

pare dni temu tez probowalem przyspieszyc uruchamianie windy i efekt jest taki ze explorer sie pooooowoli otwiera(wlasciwie to musze go wylaczyc i wczytac z managera zadan…)

W logu jest czysto. Czy Spy-Bot coś wykrył?

Przeskanuj tym komputer: NOD32 Online

wykryl 14 i usunal wszystkie ;)nod nic nie wykryl