Problem z profilem użytkownika - chyba virus?

Bardzo proszę o pomoc. Od wczoraj na kompie mam istną masakrę. Nim wkleje loga opiszę co się stało, bo może jest to ważne.

Na partycji C końcyzyło się miejsce, jednak usunięcie tempów, śmieci itp itd zwalniało ilość niezbędną do funkcjonowania Xp. Wczoraj komputer przy wyłaczaniu pobrał jakies aktualizację. Po ponownym uruchomieniu kompa wszystko było dobrze, do momentu wyboru użytkownika (profilu). Ładowanie profilu trwało bardzo bardzo długo. Po załadowaniu pojawił się komunikat, iż na dysku C jest 0mg wolnego miejsca i komputer zaczął wariować. Najogólniej mogę to opisać tak,że komputer zaczął działać w jakimś innym (niż mój dotychczasowy) profilu uzytkownika tj. pulpit zupełnie zmieniony (znikneła większość ikonek, które tam miałem), wszystkie dostosowywania zmienione, menu start nikompletne, uruchomienie outlooka w zasadzie niemozliwe - pojawia się ikonka wyboru tożsamości (tak jak nie miałbym konta), zero skrótów szybkiego dostępu, gg nie widzi mojego profilu - wyglada to mniej więcej tak jakby komputer zalogował się na jakimś profilu typu “gość”, a nigdy żadnego profilu oprócz mojego “P” na kompie nie było.Otwarcie IE spowodowało uruchamianie wielu zakładek ze strona skypa (oczywiscie nie miałem takiej strony startowej). Uruchomiłem w trybie awaryjnym (obraz pulpitu i cała reszta jak wyżej). Wygospodarowałem na dysku 700mg wolnego, pusciłem skana Kasperskim, uruchomiłem CCclenera i Malwarabytes Anti - Malware. W zasadzie nic szczegolnego nie zostało znalezione. Znalazł coś kaspersky ale niby to zneutralizował. Uruchomiłem więc kompa ponownie w normalnym trybie, wybrałem swój profil. Niestety sytuacja się nie zmieniła, to nadal nie wygląda jak mój profil. Co więcej bardzo szybko te 700mg znowu się zapełniło. Przywracania systemu nie da się zrobić (nie ma żadnych dat, z których można by przywrócić). Przy instalacji programów typu Spybot i inne pojawia się błąd związany z niemożliwością kopiowania plików *.exe. Co z tym począć? Dodam, że partycja D została niezmieniona. Jeżeli coś jeszcze trzeba dodać to zapytajcie. Z góry dzięki za pomoc.

http://wklej.org/id/83642/

Zobacz - Optymalizacja XP: viewtopic.php?t=76580

Okey mogę zrobić te kolejne kroki,aczkolwiek będzie problem z skanami, bo jak pisalem nie moge instalować programów (przy kilku probach instalacji programów typu spybot czy trjsetup instalacja konczyla sie gdy kopiowany był plik .exe, musiałem zrobić pomin. Oczywiscie programy nie dają się odpalić. Z netem też nie da rady się połączyć. A powiedz czy log jest czysty, czy cos w nim siedzi??

nie rób tego

przeskanuj Dr.WEB CureIt! http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … It!+4.44.5

:slight_smile:

ooo widze,ze zdania podzielone. A moze mi ktos powiedziec, co sie własciwie stalo na moim komputerze?? Czemu mimo logowania sie do mojego profilu “P” wlacza sie takie cos dziwnego jakis profil bez moich ikonek, mojego outlooka, ze skopanym internetem itp itd - co to wogole jest?? Wirus? Błąd systemu? Dysku??

Czy jak zwolnie mu dużo więcej miejsca na dysku C to jest szansa, ze system powroci do poprzedniego stanu??

Dodane 27.04.2009 (Pn) 20:46

Więc tak: wykonałem scandiska - niby okey.

Nie moge zainstalowac dr.web curelt ponieważ wyskakuje błąd: wystąpił problem z aplikacja DrWeb curelt i zostanie ona zamknięta…

Czy ktoś ma pomysł na diagnozę i leczenie??

To użyj - http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html i wrzuć raport