Problem z programami typu uTorrent

(Basku) #1

Cały czas ścina mi się uTorrent i prawie nic nie mogę przez to ściągnąć. Próbowalam z innymi tego typu programami, ale zachowują się identycznie. Co mam zrobić, żeby tak sie nie działo? Moj system operacyjny XP.

(MariuszListecki) #2

Mam nadzieje że to pomoże zaczynamy

1.Sprawdź firewall czy nie blokuje jakiegoś połączenia

2.Sprawdź być może z którymś ściągniętym plikiem podłapałeś jakiś syf

2.Usuń utorrenta razem ze wpisami które zostaną w rejestrze (start>Uruchom>regedit>ok>edycja>znajdź w okienko wpisujesz uTorrent)

3.Na wszelki wypadek przeskanuj cały dysk może coś miesza ci w połączeniu z internetem.

Jak to nie pomoże to poczekaj na wypowiedzi innych mądrzejszych ode mnie

(Basku) #3

Hej Mariusz!

1. NVIDIA Firewall czepia sie, gdy wlaczam uT, ale czasem uT normalnie działa poźniej (nawet zdarzyło sie 30 minut :stuck_out_tongue: ). Nie wiem jak sprawdzic czy firewall nie blokuje jakiegoś połączenia. Jesli to NVIDIA, to co ja mam z tym zrobic?

Aha, a jeszcze dodam, ze to, czy uT bedziesz działał chwile czy w ogole zalezy od dnia. Wczoraj np., całkiem ładnie mi sie wszystko sciagalo przez przynajmniej 15 min po ponownym restartowaniu kompa i sciagnelam pare MB, a dzisiaj, to istana masakra... program włacza sie na góra minute.

1. Raczej nie o to chodzi, bo to dzieje sie niezaleznie od plików jakie sciągam.

A wiesz może o jakims dobrym bezplatnym antyvirusie, ktorym moglabym przeskanowac sobie kompa?

dzieki za odzew :wink:)

Pozdrawiam

Basku

(MariuszListecki) #4

Co do firewall-a nie mam pojęcia. :o Ale jeśli masz ją po polsku to zobacz które programy są przez zaporę akceptowane przez nią do połączenia.

Antywirus darmowy najlepszy sądząc po ilości ściągnięć to Avast rządzi dostępny na vortalu rejestracja darmowa jest po polsku używałem go i choć osłona rezydencka je trochę pamięci to można to przeżyć

Złączono Posta : 01.12.2007 (Sob) 11:11

A jeśli chodzi o płatne antywirusy to jak masz sprzęt w miarę dobry to kaspersky 7 Nod 32 Choć wyszła już polska wersja najnowszej wersji pakietu Nod 3.0 Ale nie spotkałem sie jeszcze z opiniami na temat tego pakietu więc nie będę pisał na ten temat.Ja osobiście używam Dr.web. 4.44 teraz i jak na mój sprzęt to najlepszy antywirus jaki do tej pory miałem. jest płatny ale ja osobiście uważam że warto wydać na niego te parę złoty

(Basku) #5

aha, no dzieki, wyszukalam płytkę mks-kiem i przeskanowałam koputer. Wirusow było kilka, ale po ich usunieciu niewiele sie zmienilo odnoscnie uT.