Problem z programem Hijacthis

Witam serdecznie mam pewien problem , bo za bardzo nie znam sie na tym:) a nie chce czegos zepsuc …Sciagnelam program Hijacthis , zrobilam tak jak zalecano, lecz nie bardzo wiem ktore usunac pliki z mojego systemu , ponizej wkleje logo i mam nadzieje, ze by mi ktos doswiadczony potpowiedzial co powinnam naprawic;) pozdrawiam :))

Log ucięty i źle wklejony.

Logi wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.

Pokaż logi OTL

(Na Windows Vista uruchamiamy program z menu Uruchom jako Administrator… )

oraz GMER.

W GMER nic nie zmieniamy -> wciskamy Szukaj (skan potrwa kilkadziesiąt minut) -> po skanie Kopiuj.

Co się konkretnie dzieje, że wklejasz log?

Ja po poprostu mam problem z Servis Pack 2 , probuje Go zainstalowac i nic, ciagle problemy ;/ potem wyswietla mi sie, ze moja licencja Windows jest nielegalna ;/ … kiedy probuje wejsc na strony z google jest klopot poniewaz wchodza mi rozne inne strony niz powinny ;/ i pare razy wyswietlilo mi sie w wyszukiwarce internetowej okno “moj komputer” gdzie pokazywal jak skanuje wirusy i wyswietla ilosc trojanow ;/ NIE WIEM CO TO WOGOLE JEST;/ domyslam sie, ze mam po prostu jakies niebezpieczne oprogramowanie;/

No to wklej logi tak jak napisałem.

http://wklej.org/id/138010/

Nie wiem czy to dobrze, bo ja sie nie znam na tym ;/ sorrki jesli cos zle zrozumialam:)

Wklej logi z programów, które napisałem wyżej.