Problem z programem Net Meeting

Witam… Mam problem odnosnie programu Net Meeting…

Wczorajszego wieczora prowadzilem sobie w najlepsze videokonferencje i wszystko smigalo bez zarzutu… jakos krystaliczna bo oboje z kumpela mamy szybkie lacza ale nie bede sie tu chwalil… Problem polega na tym ze jak skonczylismy to wylaczylem kompa i poszedlem spac… Wstaje rano… i juz dupa… Net Meeting nie dziala… nic nie ruszalem… ani nie grzebalem, brat tym bardziej bo jak konczylem gadac to spal a jak wstalem to tez spal… watpie ze o 4 w nocy by wstal zeby specjalnie nagrzebac… no ale problem dotyczy tego ze jak ona wpisuje moj ip i daje polacz… ja daje zaakceptuj (przed polaczeniem widze obraz i mam aktywne “nadawanie video”) to znika mi obraz i ona nic nie widzi tak jakby net meeting automatycznie disconnectowal obraz… klikajac prawym na obrazie jest zaznaczona opcja “wstrzymaj” ale nie da sie jej w zaden sposob odznaczyc. Przed polaczeniem jest WYSYLAJ ale po polaczeniu jest WSTYRZYMANE i nie moge tego zmienic… to samo sie dzieje jak ja do niej wykrecam ipka… Zaznaczam ze oboje mamy zewnetrzne ip i nie mamy firewalli ani sprzetowych ani softwarowych… czy ktos zna sposob na to? jesli nie to prosilbym o doradzenie jakim innym programem mozna sie komunikowac bo onet czy tenbit odpada… jakos i szybkosc klatkowania sa beznadziejne podczas gdy na moim laczu moge ogladac tv w dobrej jakosci ;]

Proszeo pomoc… czytalem na stronie microsoftu ze net meeting bedzie zastapiony innym programem w nowych windowsach i np juz katalog neet meetinga nie dziala… moze system go mi zdeaktywowal. PROSZE POMOZCIE…