Problem z programem obsuguącym karte TV (brak dźwieku)

jakiś czas temu kupiłem kartę TV za 50 zl :mrgreen: , zainstalowałem program z płytki i wszystko jest git… tylko ze jak chce oglądać to jest obraz ale dźwięku nie słyszę… Rozmawiam z dziewczyna na Skype to ona słyszy dźwięk jak włączę InterVideo WinDVR 3 (taki dostałem program) podobnie jest jak wezmę Panel sterowania --> ustawienia dźwięku i mowy i później testowanie sprzętu… wtedy jak sprawdza czy mikrofon działa to słyszę dźwięk i widzę obraz… co mam z ty zrobić?? :? :?

Nazwij temat konkretnie, bez bezsensownych ozdobników :confused:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

Sprawdź ustawienia w programie dot. na jakim urządzeniu ma być odtwarzany dźwięk. (nie wiem jak to określić dokładnie :lol: )

no wlasnie ten program jest jakiś głupi i nie bardzo moge sie w nim połapac… ;/

http://img106.imageshack.us/my.php?imag … tuugp2.jpg screen jednej z ustawien programu… Hmm… a może polecicie jakiś inny program? zeby mozna ogladac TV ??

A próbowałeś zmieniać standard? Z Pal_D na Pal_B. U mnie część kanałów nadają Pal_D a część w Pal_B. Audio Input, to jest wyjście ( nagrywanie ). Audio Output, to jest wejście ( odtwarzanie ) Korzystam z programu WinFast PVR2 i nie narzekam.

zmiana na PAL_B nic nie pomogla… dzwieku jak nie bylo tak nie ma… hmm… zainstalowanie WinFast PVR tez nie pomoglo… w ogole krty nie wykrywa…