Problem z programem USBPHONEctrl

nie mogę włączyć GG, a przy próbie wyłącznia systemu, wyskakuje zamknięcie programu USBPHONEctrl, niestety nie mogę go wyłączyć , na dodatek internet bardzo wolny, proszę o pomoc.wysyłam log

Przeinstaluj gg. Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Log ok ale masz zawalonego kompa niesamowicie. Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile:

Czy masz zainstalowane GG z działającym Radiem? i czy korzystasz z pamięci przez USB? bo ja mam GG z radiem i korzystam z takiej pamięci i mam taki sam problem.Gdy podłącze przez USB pamięć przenośną przy właczonym GG to mam pytanie w języku angielskim a z tym językiem mam niestety problem, jeśli idzie o zrozumienie treści, ale jest to coś,co dotyczy Winamapa, a ten niezbędny jest do korzystania z radyjka w GG. W związku z powyższym dało i mnie do zrozumienia, że może należy najpierw wyłączyć w menedżerze zadań proces Winampa i GG i zobaczymy czy coś się zmieni.Jeśli coś więcej w tym temacie będę wiedział, to się odezwę, ale oczekuję też odpowiedzi w tym temacie.