Problem z przednim panelem audio

WITAM!

:frowning: Mam problem po podłączeniu słuchawek i mikrofonu do przedniego panelu audio urządzenia nie są wykrywane przez komputer tak jak by ich nie było. W USTAWIENIACH STEROWNIKÓW AUDIO PANEL PRZEDNI JEST WŁĄCZONY(posidam w panelu przednim 2x USB i działa ono poprawnie). karta dźwiękowa to zintegrowana z płytą główną GIGABYTE ZINTEGROWANA Z PŁYTĄ GŁÓWNĄ INTEL 945 reszty nie pamietam ale jesli bedzie potrzebne to piszcie! :frowning:

Z góry dzięki za pomoc. :smiley:

Hej,

A od kiedy tak się dzieje?? Od samego początku??

To, że USB działają nie oznacza, że i gniazda będą. Osobno bowiem podłącza się USB, a osobno złącza audio - jeśli masz możliwość sprawdź, czy kabelki w ogóle są wczepione w odpowiednie złącze na płycie głównej.

:arrow: A jaka dokładnie to płyta główna??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mało danych.

Zaznacz w panelu sterowników v Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego.

kliknij aby powiększyć :

d6e1edb4ee1c2cc5m.jpg 7784be63cc7e8f4dm.jpg

OK - OK.

Tak mam z zintegrowaną kartą dźwiękową Realtek ALC883 / HD / na płycie GIGABYTE

i bez tego zaznaczenia nie wykrywa panela przedniego.

Sprawdź.

to pierwsze (wyłącz wykrywanie panela przedniego jest odznaczone) a tak jest od zawsze

Dodane 12.02.2010 (Pt) 20:17

zrobiłem jak napisał XMan i gdy wkładam słuchawki i mikrofon nie działają tylko gdy wyjmę z tylnego panela głośniki i podłącze mikrofon i słuchawki to działa :frowning:

Hej,

Nie do końca rozumiem… :expressionless: Gdy do wejść z tyłu nie ma podłączonych żadnych urządzeń, to panel przedni działa??

Skoro tak, to albo coś nie jest podłączone w ogóle, albo od razu zostało podłączone w nieprawidłowy sposób.

A co z modelem płyty głównej??

Pozdrawiam,

Dimatheus