Problem z przeglądaniem WWW

Siema.

Mam taki nietypowy problem. Przedwczoraj mój antivirus rozpoznał problem – jakiś sterownik próbował sam pobrać jakoś ukrycie sterowniki (plik “BNCA.tmp”). Poddałem go kwarantannie, uruchomiłem ponownie komputer – spotkał mnie napis coś jak : Windows Network Service for Win32 – wyślij, nie wysyłaj. Nagle odpala mi się okienko, że w przeciągu minuty zamknie mi komputer. Gdy kilkakrotnie uruchomiłem komputer i sprawdziłem go CHDSK problem niby ustąpił ale jest jak na loterii – raz tak jest, raz tak nie ma. Drugim problemem który się pojawił to bardzo dziwne działanie Internetu a mianowicie stron internetowych. Internet jest – komunikatory śmigają, Kaspersky ściąga aktualizacje natomiast strony internetowe raz działają a raz nie. Przykładowo przeglądam allegro, nagle zacinka i strony internetowe nie działają (a komunikatory owszem!). Po paru minutach znowu działają i znowu się wyłączają… Posiadam łącze radiowe, Windowsa XP z Service Pack 2. Wcześniej takich problemów nie było.

Proszę o pomoc.

Zmień DNS-y ,prawdopodobnie nie wyrabiają .

Wejdź w Panel sterowania -> Połączenia sieciowe. Kilknij PPM połączenie, za pomocą którego łączysz się z Internetem i wybierz Właściwości. Wybierz z listy protokół TCP/IP. Kliknij przycisk Właściwości. Zaznacz opcję „Użyj następujących adresów serwerów DNS”.

Wpisz któreś z następujących DNS-ów:

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=97704#97704

temat pisałem do kolegi, jednak to ja jestem jego twórcą.

dziękuje, sprawdziłem że moja radiówka jest z netii, wklepałem dnsy netii i jak na razie działa.

a co z drugim (pierwszym) problemem, z wyłączaniem się komputera, zna ktoś odpowiedź?