Problem z przeglądarką domyślną

Witam ,

Dzisiaj chciałem zrobić sobie więcej miejsca na dysku C i postanowiłem przenieść różne pliki na dysk d oczywiście Chrome po tym przestało działać , więc od razu przeniosłem z powrotem na dysk C . Po tej kombinacji chrome nie było już przeglądarką domyślną i postanowiłem ustawić go na nawo , ale gdy klikam by ustawić na domyślną coś się dzieje i jakby nie zatwierdza mi tego i nadal mam inną . Wie ktoś jak to naprawić dodam , że Windows 10

Tak jak zawsze - Ustawienia -programy domyślne i klikasz ikonkę tej przeglądarki która teraz jest domyślna to ci się pokażą do wyboru to wybierasz tą co chcesz. Jak chcesz przenieść chrome to zbakapuj zakładki odnistaluj chrome i zainstaluj ponownie w innym miejscu, mniejsze ryzyko problemów.

właśnie nie idzie wybrać klikam by wybrać jako domyślną i tak jakby się nie zatwierdza a zainstalowanie ponnownie nic nie daje a przy chrome nie ma wyboru lokalizacji instalacji 

zjedź niżej w ustaiweniach i kliknij wybierz aplikację wg typów plików i powiąż html z chrome. nei wiem jak tm się chrome instaluje ale jak by mi przeglądarka decydowała gdzie ją zainstalować mogę to bym jej nie instalowała. weź firefoxa

nie chce innej przeglądarki .

Jak Chce wybrać html to gdy klikam tam mam do wyboru 2 chrome ze zdjeciem i bez zdjecia wybieram ze zdjeciem i nic nawet nie chce sie zmienic a gdy biore bez zdjecia ta sama sytuacja .

Reset Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=pl

czy po resecie usunie mi konto google ? 

Czy nie potrafisz czytać?

 

 

  • nadal kicha