Problem z przegladarka Exsplorer

Zainstalowałem wersje 7 i chyba zaczeły sie przez to problemy biały ekran nie wchodziły żadne strony chcąc zainstalować wersje 6 wyskoczył komunikat Jnformacje o lokalizacji pobierania są uszkodzone wyczysc pamiec podreczna przegladarki internet Exsplorer i ponownie uruchom instalatora i mam problem gdzie mam znalezc ta pamiec Bardzo prosze o pomoc Bardzo bardzo dziekuje z gory :frowning:

Słabo opisałeś - jakie problemy występują i na jakim systemie ??

Jaką wersję IE7 zainstalowałeś ?

Polecam tą : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 5730.13+PL

Możesz naprawić z płytki instalacyjnej ,Zainstaluj obcjonalne składniki systemu Windows".

Przed tym odinstaluj IE7 i przeczyść komputer np. CCleanerem :

viewtopic.php?f=16&t=254087

odinstaluj po prostu IE 7 a przywrócić powinien się IE 6

marek1580 , możesz również spróbować zresetować IE (Narzędzia -> Opcje internetowe -> zakładka zaawansowane -> Resetuj).

tak po prostu się nie da. Microsoft nie jest głupi

marek1580 , masz Service Pack’a 2?

a co to ma do problemu?

Temat jest inny, ja również używam Firefoxa. :o

Tylko pozostaje prawidłowe odinstalowanie i naprawa z płytki - zapomniałem ile razy to robiłem i zawsze pomogło… :slight_smile:

Możesz zawsze odinstalować IE7 ale IE6 to już jest wielkie ryzyko - system. :slight_smile:

Raz spróbowałem i zakończyło się to reinstalką. :wink:

Dziekuje wszystkim za porade Postaram sie dostosowac do waszych rad

Może Cię zainteresuje, zwłaszcza ostatnie posty są a’propos:

viewtopic.php?f=1&t=254215

Czyszczenie pamięci przegladarki i inne naprawy: na ikonie połączeń lokalnych w tray’u klikasz PPM i wybierasz “Napraw”, albo: “Stan”, zakładka “Obsługa” i “Napraw”. Czasem pomaga, czasem nie - zależy, co szwankuje.