Problem z przeglądarką Firefox

Witam,

Mam taki problem: po zmianie kont użytkownika (administratora) w WindowsXP, przeglądarka Firefox 1.0.6 dziwnie się jakoś wyświetla. Próbowałem już ją przeinstalować ale to nic nie pomaga :? nie wiem co może być przyczyną?

Screen:

firefox3vd.th.jpg

Pozdrawiam

m_k_k

a próbowałes ją całkiem wyrzucić z kompa i z rejestru i od nowa zainstalować

m_k_k , instalowałeś jakieś rozszerzenia do niej :?:

BARTEK1985 , odinstalowałem ją normalnie a potem wpisy błędne próbowałem usunąć programem RegScrubXP. Nic to jednak nie pomogło. Po ponownej instalacji znów to samo.

Pawek , tak instalowałem motyw Nolia czy jakoś tak, teraz nawet nie mogę go odinstalować nawet jakbym chciał bo nawet menu się poprawnie nie wyświetla :?

firefox28iz.th.jpg

I to jest zapewne nasz winowajca… Tylko jak go teraz odinstalować… Hmmm… Spróbuj odpalić FF w trybie Safe Mode i tam go usuń.

FF tworzy w menu start/Programy zawsze 2 skróty. Jeden odnosi sie do FF z rozszerzeniami, drugi (safe mode) to tryb bezbieczny, czyli "goły’ FF (O ile dobrze to pojmuje :P). Rozwiązaniem bedzie wejscie w tryb safe mode i stamtąd usunać felerny plugin.

UPDATE: Jak pisałem swojego posta, nie widziałem twojego Pawek , to nie jest żaden plagiat :slight_smile:

a moze wystarczy zmienic motyw na standardowy?? spróbuj

Napisał przecież, że nie może wejść do okna zmian motywu…

Spróbuj na chybił-trafił - celuj gdzieś w środek.

oooo sorry zagalopowałem sie :-o

Porada pomogła, wystarczyło uruchomić w trybie Safe Mode i odinstalować motyw :slight_smile: big THX

m_k_k , jeśli chcesz jakiś ładny i działajacy motyw do swojego FF, to zapraszam do tego topicu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=35722