Problem z przeglądarką po zainstalowaniu Winampa

Witam,

zainstalowałam sobie winampa, ale niestety z rozpędu klikając dalej dalej dalej zainstalowało mi sie wszystko co tylko tam było:(

teraz po uruchomieniu przegladarki (firefox) i wpisaniu w pasek “wp” otwiera mi sie lista wyników do wp tak jak w googlach a do tej pory zawsze otwierała mi się strona główna portalu:( (nigdy nie wpisywałam do paska pełnego adresu, tj. “www.wp.pl” tylko samo wp/onet/fb i otwierały mi się strony główne portalu)

odinstalowałam winampa ale ta wstrętna opcja jest dalej

jak się tego pozbyć? pewnie trzeba coś jeszcze wywalić odinstalować lub coś zrobić z jakąś wtyczką tylko gdzie i jak???

bardzo proszę o pomoc (taką najjaśniejszą, ponieważ napisanej fachowym językiem raczej nie zrozumiem)

Sprawdź w dodatkach Firefoxa, czy nie zainstalował się pasek Winampa, może to on jest sprawcą :roll: Jeszcze mały link :arrow: http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?t=34835, jakby to o ten pasek chodziło, może pomoże w usunięciu, jakby tradycyjne metody nie dały rady.

“Wpisz w pole Filtr nad listą wartości keyword.URL, kliknij na tę wartość prawym przyciskiem myszy i wybierz Resetuj.”

tylko gdzie jest pole filtr :frowning: ??

TU:

42750924.th.jpg

heh, no fakt :oops:

nie dochodziłam do tego momentu, ponieważ za każdym razem jak wpisałam “about:config” i pojawiało mi się okno z ostrzeżeniem to je zamykałam

ale na co dzień nie jestem taka głupia :lol:

Dziękuję bardzo za pomoc - JESTEŚCIE WIELCY =D>