Problem z przeglądarką

Mam problem z przeglądarką./ Internet Explorer/ w systemie win XP!

Dzieje się coś dziwnego kiedy wpisuję adres to pokazuje mi sie coś takiego :tttttttttttttttttttttttttttttttt i leci dalej musze kasowac i ponownie wpisywać adres strony ale nadal tak się dzieje. Przeinstalowałem system, sformatowałem dysk i niestety nic sie nie naprawiło. Czy może to byc przyczyna karty graficznej bo zmieniłem na gorszą bo lepsza eległa spaleniu/chwilowo musze pracować na słabszej. Proszę o pomoc :oops: :oops:

Może coś z klawiaturą? Zacina się np. klawisz.

Pokombinuj z tą albo sprawdź na innej.

Pokaż screena.

Naprawdę bardzo dziwny problem, masz jakieś problemy z wyświetlaniem obrazu na nowej karcie :?

Strona się wyswietla, czy problem występuje tylko na IE :?

Jaką masz tą nową kartę i wersje sterowników :?:

Niestety sprawdzałem klawiaturę inną i to samo.Zainstalowałem Avant Browswer i to samo. A karta to S3.Nie ma zadnych problemów z wyświetlaniem obrazów.

zrób screna, zobaczy sie jak wygląda.

Tylko Avant Browswer to jest nadładka na IE a nie osobna przeglądarka, więc wszystko może być tak jak na IE :roll:

Sprawdź na Mozilla Firefox. Mam tą przeglądarkę z dobre pół roku i nie miałem z nią żadnych problemów w porównaniu z IE więc sprubój nią :wink:

El Presidento napisał żebyś podał wersję sterowników.

beztytuu5sd.png

A próbowałeś na innej przeglądarce (nie nadładce na IE) :?

PS. Tak cicho myślę, że to może jakiś denerwujący wirus. Może wklej loga z HijacThis (oczywiście do tego tematu). Opis jak zrobić taki log znajdziesz w przyklejonym temacie w dziale Bezpieczeństwo…

Skoro mówi że format niepomaga to virusa niema

A sprawdzałeś czy pod obudowa klawiatury niema s ó waka ??

on powoduje chwilowe przytrzymanie klawisza czasami a i czy na innych klawiszach to samo?? :slight_smile:

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 22:52:05, on 2006-05-08

Platform: Windows XP Dodatek SP. 1 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106)

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe

C:\WINDOWS\System32\ctfmon.exe

C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe

C:\PROGRA~1\MOZILL~1\FIREFOX.EXE

E:\hijackthis\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.allegro.pl/

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\System32\msdxm.ocx

O4 - HKLM\..\Run: [avast!] C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe

O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\System32\ctfmon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background

O4 - Global Startup: Microsoft Office.lnk = C:\Program Files\Microsoft Office\Office\OSA9.EXE

O9 - Extra button: Related - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Show &Related Links - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm

O16 - DPF: {17492023-C23A-453E-A040-C7C580BBF700} (Windows Genuine Advantage Validation Tool) - http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=39204

O16 - DPF: {6414512B-B978-451D-A0D8-FCFDF33E833C} (WUWebControl Class) - http://update.microsoft.com/windowsupdate/v6/V5Controls/en/x86/client/wuweb_site.cab?1147019670462

O23 - Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe

O23 - Service: avast! Antivirus - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe

O23 - Service: avast! Mail Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe" /service (file missing)

O23 - Service: avast! Web Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe" /service (file missing)

Log czysty

Usuń kosmetycznie

O9 - Extra button: Related - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Show &Related Links - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm

Poprawiłem tag CODE, źle go użyłeś.

Co z tą klawiaturą, sprawdzałeś inną.

spróbuj w notatniku napisać jakiś adres i wkleić ozbaczymy zy będzie tak samo :slight_smile: daj sobie full skan :slight_smile: czy np na mozill firefox lub na operze masz tak samo ?

Dzięki ! Nie wiem co się stało ale od dzisiaj rano jakoś jest wszystko w porządku! Jak coś sie zmieni to dam znać. Pozdrawiam Wszystkich którzy udzielili mi porady. :lol: :lol: :lol: :lol:

Złączono Posta : 16.05.2006 (Wto) 20:02

No i problem znowu powrócił. Dzieje się to samo , zmieniałem klawiatury i tak jest nadal, na innych przeglądarkach jest tak samo, już naprawdę jestem bezradny. :o :o :o