Problem z przeglądarką

Od pewnego czasu mam następujący problem: po jakimś czasie (czasami 10min, a czasami 2h) bezproblemowej pracy przeglądarka zaczyna wariować. Tzn: nie wczytuje stron, wyświetlając komunikat “core dumped”, albo wczytuje nie te strony które chcę. Po wielokrotnym odświeżeniu strony czasami udaje się wejść na tą stronę, na którą chcę, ale problem znika dopiero po restarcie. I tak w kółko, średnio co godzinę restart, bo inaczej ciężko jest coś zrobić :cry: . Oprócz tego męczą mnie natrętne pop-upy, wyskakujące w najmniej spodziewanych momentach (wystarczy, że przeglądarka jest włączona, nie trzeba nawet wchodzić na żadne strony).

Używam Firefoksa. Do ochrony kożystam z AntiVirenKit 2006, Sunbelt Kerio Personal Firewall 4 i Spybot Search & Destroy 1.4. Jak widać nie pomaga :shock: :shock: . Załączam loga, z góry dziękuję za pomoc.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Zrobione z tym, że w

Usunąłem tylko wpis, bo nie widze tego folderu na dysku (wpis usunięty w trybie normalnym, bo w awaryjnym hijack go nie pokazywał).

A oto logi:

Logi są już czyste :slight_smile:

Czy są jeszcze problemy?

Na razie jest wszystko w porządku, jakby coś się działo, to jeszcze się odezwę. Dziękuję za błyskawiczną pomoc!