Problem z przeglądarkami


(alicja1956) #1

Witam.
Od wczoraj mam problem z CHROME-pokazuje się komunikat 'kurza twarz" żadnej strony nie mogę otworzyć.Próbowałam odinstalować i zainstalować ponownie-wczoraj pomogło ale dziś po włączeniu komputera ten sam komunikat.Dziś ponowne zainstalowanie już nic nie dało. Co mogę zrobić?Bardzo proszę o radę.


(januszek) #2

Zacznij od kroków opisanych tutaj: https://support.google.com/chrome/answer/95669?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=pl


(alicja1956) #3

“kurza twarz” pokazuje się już na stronie startowej na której mam najczęściej przeze mnie używane aplikacje.Nie mogę także wejść w ustawienia,historię.Skorzystałam z programu który miał wyszukać programy mogące przeszkadzać /podanego w tym linku/ ale nic nie znalazł.Niektóre strony otwierają się na kilka sekund,po czym znów pokazuje się ten komunikat.Włączę teraz “dr web”-niech się skanuje rano zobaczę co znalazł.W ciągu dnia skanowałam programem "eset’ i nic nie znalazł.Bardzo dziękuję za rady-odezwę się po skanowaniu.


(krystian3w) #4

Sprawdź czy AdwCleaner, MBAM, Zemana AntiMalware Portable coś znajdą:

Programy te wykrywają to co antywirusy mogą przeoczyć.


(alicja1956) #5

Dzięki za porady.Wydaje mi się,że problem jest większy niż sadziłam.Wczoraj nie mogłam nawet włączyć “dr web”.Zauważyłam też,że na Mozilli niektóre strony mi się zamykają.Próbowałam zainstalować operę i to samo.Chyba po prostu komputer mi siada…Włączyłam teraz Adw ccleaner-zobaczę czy coś znajdzie.MBAM nic nie wykrył.


(Acorus) #6

A może logi z FRST pokażesz? Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool


(alicja1956) #7

http://www.wklej.org/id/3238542/
http://www.wklej.org/id/3238545/
http://wklej.org/id/3238546/


(alicja1956) #8

Adw ccleaner znalazł 17 problemów-wszystkie usunięte ale nic to nie pomogło.Podałam logi FRST-może z nich coś wyniknie.
Chwilowo przerzuciłam się na Inter Explorer bo tylko on działa.


(alicja1956) #10

Odzywam się ponownie bo walczę z tym już kilka dni…Momentami wszystko gra ale tylko na chwilę.Uruchomiłam HD Tune i widzę jakieś błędy,na których w ogóle się nie znamBenchmarkerror scanInfoHealthHealth 2


(Acorus) #11

Może specjaliści od dysków się wypowiedzą.


(Astor44) #12

To są poważne błędy dysku twardego, świadczące o jego (chyba?) mechanicznym uszkodzeniu. Raczej jedynie wymiana! Wygląda jakby ten dysk upadł z pewnej wysokości. Jeśli się jeszcze da, zrzuć czym prędzej swoje prywatne zasoby z tego dysku na inny nośnik(i)!


(alicja1956) #13

Dzięki za szybką odpowiedź.Właśnie zrzucam co się da-przypuszczałam,że to “grubsza” sprawa.Jestem zdziwiona tym uszkodzeniem mechanicznym bo komputer od początku czyli od 9 lat stoi w tym samym, bezpiecznym miejscu /pod biurkiem/.Trzeba pomyśleć o nowym.
Pozdrawiam i dzięki Wszystkim za pomoc.