Problem z przeglądarkami

Witam.
Od wczoraj mam problem z CHROME-pokazuje się komunikat 'kurza twarz" żadnej strony nie mogę otworzyć.Próbowałam odinstalować i zainstalować ponownie-wczoraj pomogło ale dziś po włączeniu komputera ten sam komunikat.Dziś ponowne zainstalowanie już nic nie dało. Co mogę zrobić?Bardzo proszę o radę.

Zacznij od kroków opisanych tutaj: https://support.google.com/chrome/answer/95669?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=pl

“kurza twarz” pokazuje się już na stronie startowej na której mam najczęściej przeze mnie używane aplikacje.Nie mogę także wejść w ustawienia,historię.Skorzystałam z programu który miał wyszukać programy mogące przeszkadzać /podanego w tym linku/ ale nic nie znalazł.Niektóre strony otwierają się na kilka sekund,po czym znów pokazuje się ten komunikat.Włączę teraz “dr web”-niech się skanuje rano zobaczę co znalazł.W ciągu dnia skanowałam programem "eset’ i nic nie znalazł.Bardzo dziękuję za rady-odezwę się po skanowaniu.

Sprawdź czy AdwCleaner, MBAM, Zemana AntiMalware Portable coś znajdą:

Programy te wykrywają to co antywirusy mogą przeoczyć.

Dzięki za porady.Wydaje mi się,że problem jest większy niż sadziłam.Wczoraj nie mogłam nawet włączyć “dr web”.Zauważyłam też,że na Mozilli niektóre strony mi się zamykają.Próbowałam zainstalować operę i to samo.Chyba po prostu komputer mi siada…Włączyłam teraz Adw ccleaner-zobaczę czy coś znajdzie.MBAM nic nie wykrył.

A może logi z FRST pokażesz? Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool

http://www.wklej.org/id/3238542/
http://www.wklej.org/id/3238545/
http://wklej.org/id/3238546/

Adw ccleaner znalazł 17 problemów-wszystkie usunięte ale nic to nie pomogło.Podałam logi FRST-może z nich coś wyniknie.
Chwilowo przerzuciłam się na Inter Explorer bo tylko on działa.

Odzywam się ponownie bo walczę z tym już kilka dni…Momentami wszystko gra ale tylko na chwilę.Uruchomiłam HD Tune i widzę jakieś błędy,na których w ogóle się nie znamBenchmarkerror scanInfoHealthHealth 2

Może specjaliści od dysków się wypowiedzą.

To są poważne błędy dysku twardego, świadczące o jego (chyba?) mechanicznym uszkodzeniu. Raczej jedynie wymiana! Wygląda jakby ten dysk upadł z pewnej wysokości. Jeśli się jeszcze da, zrzuć czym prędzej swoje prywatne zasoby z tego dysku na inny nośnik(i)!

Dzięki za szybką odpowiedź.Właśnie zrzucam co się da-przypuszczałam,że to “grubsza” sprawa.Jestem zdziwiona tym uszkodzeniem mechanicznym bo komputer od początku czyli od 9 lat stoi w tym samym, bezpiecznym miejscu /pod biurkiem/.Trzeba pomyśleć o nowym.
Pozdrawiam i dzięki Wszystkim za pomoc.