Problem z przerabianiem w nero mp3 na audio

Witam wszystkich,mam problem bo chciałbym zgrać sbie płytke audio,próbowałam w nero smart start i co niby mi przerabiał to po zgraniu tego na płytke było zgrane tylko 6 sek.ale głuch…napewno coś zle robie czy mógłby mi ktoś poinstruować krok po kroku błagam :frowning:

opisz dokładniej problem bo jakoś nie wiem o co chodzi.

Nero>muzyka>Adudio CD>dodajesz i Dalej i powinno wypalić???

A weź zainstaluj AdudioCd Maker albo Ashampoo Burning Studio (specjalna wersja na DP)

odpal płytke w windows media player i tam masz kopiuj dysk i już :smiley: zgra ci go na dysk

:mrgreen: :oops:

źle zrozumiałem. Do zgrania Audio do mp3 polecam program Audiograbber :wink:

słuchajcie chce nagrać płytke ale mam kompie muze tylko mp3 chce to przerobić na audio próbowałam w nero ale co przerabiał niby muze to okazywało sie po zgraniu na płytke że jest 6 sek ale w sumie niczego puste 6 sek.cos robie zle ale co?powiedzce po koleji to tak zrobie dzięki :stuck_out_tongue:

Nero smart start i masz AUDIO CD i nagraj na płytke chcyba że chcesz przerobić i zapisąc na dysku to do tego sa specjalne programy

Master_zonk6 i Matt_at o to mi właśnie chodziło :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: i tak zrobie boże a ja kombinowałam,aż przekombinowałam a to takie proste :oops: