Problem z przesłaniem w Total Command'erze!

Cześć. Próbuje przesłać przez Total Commandera 6.01 na lycosa forum phpBB2 i gdy przesyła pisze Wysyłanie: 5 489 bytes, a wysyła ciągle plik common.php i jest cały czas na 100%. Dlaczego tak się dzieje?

Może ten plik dużo zajmuje? Poczekaj jakiś czas … być może się skopiuje.

PS. Ale ostatnio wszystkich wzięło na instalowanie własnych for :D:D

No a jak, fajnie byłoby gdybym miał takie forum :D.

A przy tym przesyłaniu to gdy kliknę Anuluj to pisze Połączenie utracone, Połączyć ponownie?. Mówi Wam to coś ??

A wysyłasz ‘w tle’ czyli przy nowym połączeniu? Może to ma jakiś znaczenie na Lycosie.

  1. Tryb pasywny włączyłeś ?

  2. Na Lycosie się różnie dzieje

spróbuj przez inny program np. filezilla dostępny na vortalu

Tak, wysyłam w tle. Spróbowałem wysłać jeden mały pliczek i i tak musiałem długo czekać, gdy klinkołem anuluj po 5 minutach, wyszło, że 65% wysłano. Ograniczenie szybkości przy wysyłaniu w tle mam wyłączone.

PS. Gdzie się włącza ten tryb passywny ??

lycos002.png

Nie wiem czy to ma znaczenie powyłączaj firewalla systemowego (XP) i jak masz jakiegoś drugiego np.nortona security to teŻ go wyłącz

pozdrawiam

hejol

Ale jak wyłącze firewall’a to wtedy mi nawet nie połączy się do serwera. Taką mam sieć zdyganą :(. A znacie może jakieś inne serwery (darmowe) na którym działało by forum phpBB2?? Bo np. na WP mi wysyła szybko i bez problemu.

:o No to dziwne … powinno łączyć

ALIEN widzę, że zmieniłeś avatara ;). Znasz jakieś inne darmowe serwery na których działało by forum phpBB2??

http://www.oinko.net/freephp/

LEXUS ten opis instalacji nic mi nie da, bo ja nie mam akurat tego problemu co ten user, tylko chcę założyć forum kroczek po kroczku ;).

Aha, co do tego Commander’a to mam sieć LAN, 16 kompów, Neostrada 512kB/s. Może trzeba coś przestawić, żeby wysyłało, może zaznaczyć przy wysyłaniu w tle Ograniczenie szybkości, (mam odchaczone).

No i tam jest opisane kroczek po kroczku :lol: Zwróć uwagę, że tamten temat zajmuje 3 strony :slight_smile:

Ale i tak na pierwsze forum lycos jest najlepszy. Więc włączyłeś ten tryb pasywny ? :smiley:

No tryb passywny cały czas mam włączony, i tak nie wysyła. Teraz próbuję wysłać cały katalog phpBB2 2.6 POL (bajtów: 2 024 746). W okienku przy wysyłaniu w tle, na samym górze na pasku pisze: 100% common.php (Wysyłanie), potem troszkę niżej Wysyłanie 5 489 bytes, potem jeszcze troszkę niżej :wink: jest pasek cały zielony i na końcu 100%, potem w białym okienku pisze phpBB2 2.6 - PL, i to wszystko. Kurde co jeszcze mam napisać :smiley: :wink:

kamiennikl nie znam za bardzo. Najlepiej jak zobaczysz na http://www.phpbb.pl/forum :slight_smile: Tam jest dużo tego :mrgreen: