Problem z "przycinającymi" się plikami

Mam problem z kodekami. Wiele filmików czy teledysków podczas odtwarzania czy to w AllPlayerze

czy w vPlayerze przycina mi się. Wygląda tak jakbybyly one popute ale po sformatowaniu dysku i

zainstalowaniu tylko paru kodeków działały te teledyski dobrze. Gdy zacząłem instalowac pozostałe

kodeki aby inne typy plików mi działały to zaobserwowałem że tamte teledyski znów się “przycinają”

Co zrobic? Tych zainstalowanych kodeków już nie moge odinstalowac. Czyli jednym słowem nie chcę

aby teledyski mi się przycinały ciągle w tych samych miejscach. Jak to można naprawic?

Czekam na pomoc.

Usuń kodeki i przeczyść rejestr jakimś programem np. regcleanerem i wtedy instaluj nowe, najlepiej paczkę k-lite dodatkowo real alternative żeby chodziły filmy rmvb, oraz quicktime alternative aby chodziły filmy z rozszerzeniem .mov.

ajlepiej to wywal wszystkie kodeki prócz tych dostarczonych z Windą. Uruchom Live Update w All Playerze i ściągnij wszystkie kodeki. Do tego Ściągnij DivX 6.3

WIELKIE DZIĘKI przemo198515!!

Dzieki master_zonk6 Co prawda już wczesniej mi przemo pomógł ale dzieki za odpowiedź bo przyda mi sie wiedziec jak to na dwa sposoby naprawiac.