Problem z przyciskiem internetu ASUS F5V

Witam.

Wszystko działało. Jednak od kilku dni przestał mi działać przycisk(klawisz)szybkiego uruchamiania przeglądarki. Gdy go wcisnę pokazuje się okienko “Error-can"t get environment variable”. Moj komp to ASUS F5V a system to Win XP.

Sterowniki mam ATK_HOTKEY, ATK0100 i ATK MEDIA. Co jest odpowiedzialne za te przyciski. Dodam jednak,że przycisk wł/wył touchpada działa, przycisk Multimediów ASUS działa. Natomiast nie działją przyciski własnie uruchamiania internetu oraz przycisk POWER4 GEAR+. wadliwie działa przycisk zasilania ponieważ przy krótkim wciśnięciu od razu wyłacza komputer a powinien laptop przejść do stanu wstrzymania a wyłaczyć laptop powinien się dopiero po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku Pawer przez kilka sekund.

Proszę o pomoc jak to naprawić nie mam pojęcia. Chodzi mi o w miarę przejrzyste wytłumaczenie jak i który sterownik odinstalować a następnie zainstalować od nowa. Na jednym z forum wyczytałem że za te klawisze odpowiada ATK0100 a na innym że on odpowiada za zawansowane używanie energii czy coś w tym rodzaju. Sterowniki są ze strony ASUSA dal Win XP.

Jeszcze raz bardzo proszę o wyjaśnienia i pomoc.

z tego co pamiętam za to odpowiadają sterowniki ATK 100

Witam.

Ach ten krok wielokrotnie pwtarzałem jednak bez rezultatu.

A tak gwoli ścisłości to stało się kiedy nieopatrznie wcisnąłem instalację jaiegoś programu skanującego wirusy,który powoływał się na AVAST.Ten program automatycznie przeskanował kompa w tle. Zorientowałem się kiedy otwierałem Pinnacle studio a tam pozmieniane języki z polskiego na ang. Podobnie z programem CClineaner, Revo UniNstaler, TuneUp Utilities zgubił klucz aktywacji.

Dzieki za sugestię czekam na dalszą pomoc i naukę.

Dodane Śr, 2 grudnia 2009, 14:23

Witam ponownie.

Hej Panowie i Panie czyż nie ma mądrej głowy i dobrej woli aby pomóc wyjaśnić mi naświetlony problem?

Dziękuję.