Problem z przywracaniem systemu. vista

mam problem z laptopem,wylądował na podłodze a po tym ma problemy z uruchomieniem sie, jak mi sie w końcu udaje go jakoś uruchomi to widze że nie działa mi karta sieciowa, klawiatura i touchpad. próbowałem wykonac przywracanie systemu ale nie moge bo nie ma zapisanych punktow, ochrona jest włączona i chyba powinny byc zapisywane automatycznie a nie ma, czy da sie przywrucic jakos system z poprzedniej daty pomimo to?

to chyba jasne, że nie

Po takim zdarzeniu to IMO Przywracanie systemu niewiele pomoże. Powinieneś raczej szukać jakiegoś serwisu zajmującego się przeglądami sprzętu albo (jeśli czujesz się na siłach) samodzielnie rozkręcić pudło i sprawdzić, czy w środku wszystko w porządku.

no bo ja słyszałem że można jakos zmienic date w komputerze, wtedy ustworzyc punkt przywracania, potem ustawic aktualna data i przywrócic system, ale wydało mi sie to nie logiczne, dlatego pytam.spróbuje chyba z nim sie przejsc do sklepu bo mam na niego gwarancje moze mi to zrobią. ale wolałbym jakoś sam, wiadomo “podóże kształcą” dowiedziałbym sie czegoś nowego o nim.

poza tym komp nie wygląda mi na fizycznie uszkodzony tylko system ale pewności nie mam.