Problem z przywracaniem systemu. vista


(Tengel22) #1

mam problem z laptopem,wylądował na podłodze a po tym ma problemy z uruchomieniem sie, jak mi sie w końcu udaje go jakoś uruchomi to widze że nie działa mi karta sieciowa, klawiatura i touchpad. próbowałem wykonac przywracanie systemu ale nie moge bo nie ma zapisanych punktow, ochrona jest włączona i chyba powinny byc zapisywane automatycznie a nie ma, czy da sie przywrucic jakos system z poprzedniej daty pomimo to?


(Fokusmick) #2

to chyba jasne, że nie


(goomish) #3

Po takim zdarzeniu to IMO Przywracanie systemu niewiele pomoże. Powinieneś raczej szukać jakiegoś serwisu zajmującego się przeglądami sprzętu albo (jeśli czujesz się na siłach) samodzielnie rozkręcić pudło i sprawdzić, czy w środku wszystko w porządku.


(Tengel22) #4

no bo ja słyszałem że można jakos zmienic date w komputerze, wtedy ustworzyc punkt przywracania, potem ustawic aktualna data i przywrócic system, ale wydało mi sie to nie logiczne, dlatego pytam.spróbuje chyba z nim sie przejsc do sklepu bo mam na niego gwarancje moze mi to zrobią. ale wolałbym jakoś sam, wiadomo "podóże kształcą" dowiedziałbym sie czegoś nowego o nim.


(Tengel22) #5

poza tym komp nie wygląda mi na fizycznie uszkodzony tylko system ale pewności nie mam.