Problem z przywracaniem systemu

(Aramis67) #1

Mam problem z przywróceniem systemu(windows 7)do momentu poprawnego działania tzn 4.03.2011- za każdym razem po przeprowadzonej operacji pojawia się komunikat o błędzie i potrzebie wyłączenia programu antywirusowego...ale to nie skutkuje! Problem rozpoczął się wówczas kiedy zaktualizowałem ALL PLAYERA, a kiedy chciałem go odinstalować pojawiała się informacja (cannot find utcompiledCode record for this version ot the uninstaller) w końcu wszedłem w lokalizacje pliku i tam go usunąłem ale problem nadal istnieje....nie jestem "orłem" w tej dziedzinie ale proszę o pomoc..... :frowning:

(Marek Krakus) #2

A masz tego All Playera w systemie?Jeśli tak to ściągnij sobie Revo Uninstaler (jest w wersji portable,na stronce producenta) i spróbuj nim usunąć tego All Playera,jako zawansowany.Punkt przywracania wypróbuj inny jeśli masz

(Aramis67) #3

Okazuje się że nie mam tego All Playera w systemie, wybrałem inny punkt przywracania ale problem nadal istnieje, pojawił się komunikat-Plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny.(0x80070570) i przywracanie nie powiodło się....

(system) #4

Przywróć system do tego punktu, który chcesz przez zatrzymanie restartu komputera klawiszem F8 i zgodę na naprawę. Potem kontynuuj potwierdzając wymagane dane. Uwaga! Po uruchomieniu komputera z wybranym punktem przywracania, nie można cofnąć tej operacji.

(Aramis67) #5

Nie wiem dlaczego ale to nie działa......

(Marek Krakus) #6

Wychodzi,że masz uszkodzone punkty przywracania.Spróbuj tak-w wyszukiwanie menu start wpisz cmd-uruchom jako admin,następnie wpisz sfc/scannow (sprawdzenie integralności).Możesz potem sprawdzić tą komendą chkdsk.

(Agatonster) #7

aramis67 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Aramis67) #8

-cóż wszystkie te czynności wykonałem-Ochrona zasobów systemu Windows nie znalazła naruszeń integralności----System Windows sprawdził system plików i nie znalazł żadnych problemów...ale problem nadal istnieje.....nic się nie zmieniło....

(Marek Krakus) #9

No ale jaki masz konkretny problem?Punkty przywracania?Piszesz problem-jaki?Opisz.

(Aramis67) #10

Po zaktualizowaniu All Playera przestał poprawnie działać program do słuchania radia (scramer radio)....a jego usunięcie i ponowne wgranie nic nie zmieniło....

(Marek Krakus) #11

Nie bawię się w moderatora ale zmień nazwę posta ,albo załóż nowy tytuł" aktualizacja All Player przestał działać program scramer radio".Ja nie używam obu to ci nie pomogę.Może tak doczekasz się prędzej pomocy.

(Aramis67) #12

Ok. dzięki za chęć niesienia pomocy "bliźnim".....:slight_smile: