Problem z przywracaniem systemu

Mam problem z przywróceniem systemu(windows 7)do momentu poprawnego działania tzn 4.03.2011- za każdym razem po przeprowadzonej operacji pojawia się komunikat o błędzie i potrzebie wyłączenia programu antywirusowego…ale to nie skutkuje! Problem rozpoczął się wówczas kiedy zaktualizowałem ALL PLAYERA, a kiedy chciałem go odinstalować pojawiała się informacja (cannot find utcompiledCode record for this version ot the uninstaller) w końcu wszedłem w lokalizacje pliku i tam go usunąłem ale problem nadal istnieje…nie jestem “orłem” w tej dziedzinie ale proszę o pomoc… :frowning:

A masz tego All Playera w systemie?Jeśli tak to ściągnij sobie Revo Uninstaler (jest w wersji portable,na stronce producenta) i spróbuj nim usunąć tego All Playera,jako zawansowany.Punkt przywracania wypróbuj inny jeśli masz

Okazuje się że nie mam tego All Playera w systemie, wybrałem inny punkt przywracania ale problem nadal istnieje, pojawił się komunikat-Plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny.(0x80070570) i przywracanie nie powiodło się…

Przywróć system do tego punktu, który chcesz przez zatrzymanie restartu komputera klawiszem F8 i zgodę na naprawę. Potem kontynuuj potwierdzając wymagane dane. Uwaga! Po uruchomieniu komputera z wybranym punktem przywracania, nie można cofnąć tej operacji.

Nie wiem dlaczego ale to nie działa…

Wychodzi,że masz uszkodzone punkty przywracania.Spróbuj tak-w wyszukiwanie menu start wpisz cmd-uruchom jako admin,następnie wpisz sfc/scannow (sprawdzenie integralności).Możesz potem sprawdzić tą komendą chkdsk.

aramis67 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

-cóż wszystkie te czynności wykonałem-Ochrona zasobów systemu Windows nie znalazła naruszeń integralności----System Windows sprawdził system plików i nie znalazł żadnych problemów…ale problem nadal istnieje…nic się nie zmieniło…

No ale jaki masz konkretny problem?Punkty przywracania?Piszesz problem-jaki?Opisz.

Po zaktualizowaniu All Playera przestał poprawnie działać program do słuchania radia (scramer radio)…a jego usunięcie i ponowne wgranie nic nie zmieniło…

Nie bawię się w moderatora ale zmień nazwę posta ,albo załóż nowy tytuł" aktualizacja All Player przestał działać program scramer radio".Ja nie używam obu to ci nie pomogę.Może tak doczekasz się prędzej pomocy.

Ok. dzięki za chęć niesienia pomocy “bliźnim”…:slight_smile: